Recenzováno: 2. prosince 2019

Pokoje jsou opravdu strašné, ale to jsme věděli dle předchozích recenzí. Snídaně každý den stejné, takže poslední dny už člověk nevěděl co jíst. Ale co hotel povzneslo nahoru, bylo moře! To bylo něco neuvěřitelného. Tak krásné korály a ryby jsem nikdy neviděla a to doopravdy hodně cestuji. Co je další pozitivum, že na pláží je přímo potápečské centrum, kde se domluvíte na hezkém potápění, a i na hezké výlety. Jeli jsme na Delphine House a tam jsme plavali s více než stovkou delfínu ♥ Za mě nepopsatelný zážitek.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli 29hankah.
Recenzováno: 18. listopadu 2019

V Pensee Royal Garden jsme strávili krásný týden na přelomu září a října ve složení rodina 2+3 a naši známí bez dětí.
Po příjezdu jsme dostali náramky a mohli hned na snídani. Pokoj byl volný už v cca 10 hodin. Byl nám také nabídnut lepší superior pokoj (bez doplatku), my ale chtěli bungalov protože je blíž u pláže.
Největším plusem hotelu je krasna pláž, která je vhodná pro šnorchlování, ale i pro nejmenší děti - těch tu ale v tuto dobu moc nebylo. Pro potápění a šnorchlovaní se dá využít i pláž u vedlejšího hotelu, kde je lepší přístup na volné moře. Přímo před hotelem je pláž zejména při odlivu oddělená od širého moře mělkými koráli, což může být výhodné když fouká vítr - vlny sem většinou nedosáhnou. Bonusem byl delfín, který připlaval posledni den. Na pláži nikdy nebyl problém s místem - vždy jsme měli slunečník, lehátka i ručníky a to přes to, že jsme na pláž chodili až poměrně pozdě.
Co se týká pokoje a celkově vybavení hotelu je postarší a k dokonalosti má kus cesty. My měli dva bungalovy které jsou blíž k moři, ale hůře vybavené. V jednom šla špatně klima, ale dalo se to i bez ní. Když nastal problém personál vždy hned pomohl. Moc příjemný není smrad ze splašků, kterými zalévají kytky.
Jídlo nám všem chutnalo. Masa je méně, ale také chutné. Výborná zelenina. Ráno na snídani udělají vajíčkovou omeletu, fresh džus (1.5€), lívanečky... Na snídani nám chybělo více ovoce. Velký plus vidíme v obědech přímo na pláži. Opět jsme si vždy z nabídky vybrali a chutnalo. Moc dobré jsou i fresh džusy za 2€ které je zde možné objednat. K večeři je pak i dost dortiků a ovoce.
U pití bychom uvítali méně sladké nápoje. Postmix je nic moc. Pivo se dá, ale problém můžou být malé plastové kelímky. Ten jsme vyřešili vlastnimi plastovými. Víno nám moc nechutnalo.
Personál restaurace, animační tým i ostatní personál je moc milý a ochotný.
V hotelu převládají hlavně Češi, Poláci, Němci.
Celkově hodnotíme dovolenou i přes menší nedostatky velmi pozitivně a klidně bychom jeli znova!

Datum pobytu: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli prochazkalukas.
Recenzováno: 31. října 2019

V Egyptě jsme byli několikrát a tento hotel vyčnívá svou pláží. Moře je pro lidi od 1-X let. Je krásně vyhřáté, bez příboje (chráněno korálem), můžete být ve vodě neskonale dlouho, jako v akvárii. Tady jsme poprvé šnorchlovali celá rodina. Nádherné záběry.
Jinak zbytek odpovídá ceně. Jídlo vynikající - nebyly žádné žaludeční problémy. Skromnější. Zatím nejmenší výběr. Alespoň jsme nepřibrali.
V hotelu se bez problémů domluvíte česky. 80% čechů.

Datum pobytu: srpen 2019
2  Poděkujte uživateli Milan M.
Recenzováno: 28. října 2019

hotel starší,ale udržovaný,jídlo chutné,i když maso jen na příděl,útes na šnorchlování pěkný.Horší je restaurace na pláží,kde se kouří i po dobu oběda a jinde se oběd nepodává,pokud přijdete na oběd později,když již ostatní dojedli,tak jste jako v pivnici,lehátka na pláži v první řadě zabere obsluha a jsou pouze za úplatu,víno jak již bylo napsáno v minulé recenzi ředěné,stejně tak i ostatní alkohol,po hotelu dosti často nepříjemný zápach od zalévání odpadovou vodou,kdo byl v Egyptě poprvé,bude zřejmě spokojen,kdo již má možnost porovnávat,bude zklamán,my již pobyt opakovat nebudeme,ale hotel má určitě své příznivce

Datum pobytu: říjen 2019
2  Poděkujte uživateli Jaroslav B.
Recenzováno: 25. října 2019

Pravé jsme se 24 října vrátili vše bylo dobře až na jídlo maso bylo na příděl strašne vzivote jsme tohle nezažili nemohli jsme si dat ani víno ředili to tonikem zaplatili jsme si all exlusive a byli jsme hlady proste děs nikdy víc do toho hotelu

Datum pobytu: říjen 2019
2  Poděkujte uživateli Vera O.