“Konec listopadu.”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 9 dalších stránek!
Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort
Praha, Česká republika
1 recenze
common_n_hotel_reviews_1bd8 4 body za pomoc
“Konec listopadu.”
Recenzováno: 12. prosince 2016

Perfektní dovolená. Čisté pokoje, dost jídla různých druhů jak ke snídani obědu a večeři, kromě bufetu vždy i přímo připravovaná jídla, grilovaná masa,... Jsem celkem jedlík a nic mi celý den nechybělo. Personál ochotný a vstřícný.
Moře super, každý dnen jsem chodil šnorchlovat a je zde co vidět. Velké množství ryb, korálů ve vedlejší rzátoce želva, prostě super.
Přes cestovku jsme se zůčastnili s přítelkyní dvou výletů do luxoru a do zátoky Sataya za delfíny. Pokud tam vyrazíte připravte se na trochu delší cestování tam i zpět. Vyrýželi jsme ráno mezi 4 a 5. hodinou. ale stálo to za to. Vyděli jsme delfíny a vrak lodi. V Luxoru to byl úplně jiný svět než to co je okolo hotelu. Palmy zeleň památky a Nil. Každému vřele doporučuji.

Datum pobytu: v listopadu 2016, cestoval(a): jako pár

Užitečné?
4 Poděkujte uživateli ChajdusX.

4 571 recenzí od naší komunity

Zobrazit recenze pro
Souhrn hodnocení
Tipy cestovatelů Vám pomohou vybrat ten správný pokoj.   Tipy ohledně pokoje (20)
Datum | Hodnocení
Praha
2 recenze
common_n_hotel_reviews_1bd8 2 body za pomoc
Recenzováno: 7. prosince 2016

V tomto hotelu jsme byli spokojeni naprosto se vším, jediná drobná nepříjemnost je dlouhé čekání na drink po večeři, protože vás nenechají vzít si objednané nápoje hned od baru a trvají na tom, že vám je přinesou ke stolu. Jednou jsme čekali na objednané nápoje více než 20 minut, tak jsme udělali trochu dusno, ale pak již vše bylo v pohodě. Toto byl ale jediný drobný nedostatek. Určitě se sem ještě vrátíme. Vřele doporučuji.

Datum pobytu: v říjnu 2016, cestoval(a): s přáteli

Užitečné?
2 Poděkujte uživateli slavekcambel.
Přispěvatel úrovně 1
4 recenze
4 recenze hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 7 bodů za pomoc
Recenzováno: 14. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Skvělý resort.Rano po příjezdu,hned náramky a kartu od pokoje.Vsude čisto,pokoje denně uklizené.Vymena ručníků denně.Bazeny teplé,vyhrejvane.More také teplé,plavat mezi želvami to je zážitek.Dugonga jsme bohužel neviděli,dvakrat jsme byli na pláži Mubarak a nic,skoda snad příště.Urcite se vrátíme.Obsluha v hlavní restauraci nemá chybu,pamatuji si ,co jsme měli k pití minulý den a příště máme na stole bez objednání.

Datum pobytu: v listopadu 2016, cestoval(a): jako pár
Užitečné?
3 Poděkujte uživateli matkairis.
Litoměřice, Česká republika
Přispěvatel úrovně 5
52 recenzí
34 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 25 bodů za pomoc
Recenzováno: 12. listopadu 2016

Bydleli jsme v západním křídle, což nabízelo každovečerní výhled na pestré západy slunce a blízkost Dolphin baru a bazénu - obojí téměř stále poloprázné až prázdné a tudíž klidné. Klid najdete i na menších plážích vlevo od hlavní pláže s barem. Ráj na šnorchlování - laguna při levém vstup z mola je sice jak po bombardování, ale útes obrácený k moři (pravý vstup z mola) je bohatý a téměř neporušený. Kvalita vody kolísavá, viditelnost nebyla horší než 7-8m. Pro slabší plavce by mohl být problémem kolísavý proud. Jídlo i obsluha egyptský standard. Vyzkoušeli jsme a la carte restaurace: v egyptské dostanete totéž, co v hlavní restauraci, ovšem s delším čekáním, libanonská je pro neznalce téměř totožná s egyptskou, italská na pláži byla nejlepší. Animace slabá, aquagym pod amatérským vedením bez koncepce. Hledáte-li místo ke klidnému odpočinku, budete jistě spokojeni.

• Datum pobytu: v říjnu 2016, cestoval(a): jako pár
Užitečné?
3 Poděkujte uživateli Jiri H.
Hradec Králové, Česká republika
Přispěvatel úrovně 1
3 recenze
common_n_hotel_reviews_1bd8 3 body za pomoc
Recenzováno: 10. listopadu 2016

Po příjezdu do hotelu jsme dostali uvítací nápoj a po vyplnění ubytovacích kartiček hned i pokoj a náramky . Dostali jsme pokoj kousek od hlavní budovy v pravo a v přízemí. Výhled z pokoje byl do stonků keře a tak jsme pokoj hned měnili. Bez problému jsme dostali pokoj v druhé budově v pravo v patře i s výhledem na moře. Pokoje jsou dostatečně prostorné. Vybavení pokoje dostačující. V koupelně fén,sprchové gely , výměna ručníků denně. V pokoji tv, tu jsme nevyužili, varná konvice a sáčky s kávou a čajem a minibar za poplatek.
Jídelna prostorná a příjemně klimatitovaná. Číšníci velice ochotní. Hned po prvním dni si pamatují, co jste si objednali k pití a druhý den už vás vidí a hned se ptají, zada si dáte to samé . Jídlo velice rozmanité stále bylo z čeho vybírat. Ráno vejce nejnéně na 5
způsobů, palačinky ve tvaru ryby, slunce velblouda,karety dle přání, několik druhů sýrů,
salámu a spouta již popsaných lahůdek.K obědu vždy kuře, ryba a hovězí a alespoň 2 přílohy a těstoviny na přání. Večeře totéž a jěště k tomu alespoň 2 grilované nebo pečené speciality. Stále pousta ovoce a zeleniny i v plážovém baru a tam odpolední palačinky se zmrzlinou. Fresh džusy v jídelně i na pláži roznáší číšník za poplatek. Jen si zapíše číslo pokoje a pak platíte při odjezdu a to i služby ostatní jako masáže na pláži atd.
V této síti hotelu jsme byli poněkolikáté a střevní potíže mne minuly a to jsem si dala i
zmrzlinu a led do míchaného nápoje. Jen je potřeba dávat pozor, kolik alkoholu vám tam nalijí. Opravdu s ním nešetří a na sluníčku a v tom teple to nemusí sednout :-)
Úklid pokojů je bez chyby a ještě vám ho provoní. V hotelu všude i na hotelových toaletách stále ulizeno a voňavo a to i na plážových.
Pláž krásná písečná. Lagunky hned na pláži mají při odlivu hodně málo vody a jsou tam potřeba boty do vody. Čato tady fouká, tak se stává, že i několik dní se nedostanete z mola na hlavní útes. Je tam i hned dcela hluboko. U mola je korál mrtvý , ale se spoustou obyvatel. Kousek si zaplavat a je vidět i nádherně barevný korál. Pokud jsou vlny, tak tu jsou 3 laguny kde je možno šnorchlovat, nebo asi kilometr vyhlášená pláž Mubarak s karetou (ta tam je stále) a dugongem při štěstí. My tam byli 4x a po 4. den před ojezdem jsme s ním šnorchlovali aspoň hodinu. Nádherný zážitek.
Nezmínila jsem se o 2 bazénech.Ani jsme je nezkusili, tak nevím.
Nikdy se na stejné místo nevracíme, ale sem bych se vrátila. Klidý, čistý hotel i když rozlehlejší se skvělým servisem.

• Datum pobytu: v srpnu 2016, cestoval(a): jako pár
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli pavlina662015.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Marsa Alam.
21.7 km daleko
Novotel Marsa Alam
Č. 12 z 68 – Marsa Alam
449 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort

Zařízení: Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort
Adresa: Next to Port Ghalib, Marsa Alam +20, Egypt
Lokalita: Egypt > Rudé moře a Sinaj > Marsa Alam
Vybavení:
Bar/salon Pláž Výběr nápojů Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Restaurace Pokojová služba Lázně Apartmány Bazén Bezbariérový přístup Doprava na letiště
Styl hotelu:
Rozsah cen (za noc): 1 487 Kč–3 548 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 5 — Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort 5*
Pokoje: 471
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com, Expedia, Hotels.com a 5viajes2012 S.L.. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
3 Corners Fayrouz Plaza Beach Resort
Three Corners Fayrouz Plaza Beach Hotel Marsa Alam

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?