“Pohoda a relax”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 9 dalších stránek!
7 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 20 bodů za pomoc
“Pohoda a relax”
Recenzováno: 9. ledna 2017

Hotel se nachází v krásné udržované zahradě,jedná se o komplex menších budov rozmístěných v blízkosti moře.Pokoje jsou prostorné a každý den pečlivě uklizené.Největší předností tohoto hotelu jsou perfektní služby a stále usměvavá obsluha.Za mě je tento hotel nejlepším v okolí Marsa Alam.

Tip ohledně pokoje: Nejlepší pokoje se nachází v první řadě u moře
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: v prosinci 2016, cestoval(a): jako pár
Užitečné?
4 Poděkujte uživateli Kopretina2015.
Fayrouz_Plaza_GM, General Manager v zařízení Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi., 20. ledna 2017
Dear Kopretina,

Warm greetings from The Three Corners Fayrouz Plaza!
We are glad to learn you had great vacation with us and our smiling staff were always there for you.
Thank you for supporting Egypt and for being our ambassador in your home country.
Best regards

Haggag Elammari
General Manager

4 496 recenzí od naší komunity

Zobrazit recenze pro
Souhrn hodnocení
Tipy cestovatelů Vám pomohou vybrat ten správný pokoj.   Tipy ohledně pokoje (20)
Datum | Hodnocení
Praha, Česká republika
1 recenze
common_n_hotel_reviews_1bd8 4 body za pomoc
Recenzováno: 12. prosince 2016

Perfektní dovolená. Čisté pokoje, dost jídla různých druhů jak ke snídani obědu a večeři, kromě bufetu vždy i přímo připravovaná jídla, grilovaná masa,... Jsem celkem jedlík a nic mi celý den nechybělo. Personál ochotný a vstřícný.
Moře super, každý dnen jsem chodil šnorchlovat a je zde co vidět. Velké množství ryb, korálů ve vedlejší rzátoce želva, prostě super.
Přes cestovku jsme se zůčastnili s přítelkyní dvou výletů do luxoru a do zátoky Sataya za delfíny. Pokud tam vyrazíte připravte se na trochu delší cestování tam i zpět. Vyrýželi jsme ráno mezi 4 a 5. hodinou. ale stálo to za to. Vyděli jsme delfíny a vrak lodi. V Luxoru to byl úplně jiný svět než to co je okolo hotelu. Palmy zeleň památky a Nil. Každému vřele doporučuji.

Datum pobytu: v listopadu 2016, cestoval(a): jako pár

Užitečné?
4 Poděkujte uživateli ChajdusX.
Praha
2 recenze
common_n_hotel_reviews_1bd8 2 body za pomoc
Recenzováno: 7. prosince 2016

V tomto hotelu jsme byli spokojeni naprosto se vším, jediná drobná nepříjemnost je dlouhé čekání na drink po večeři, protože vás nenechají vzít si objednané nápoje hned od baru a trvají na tom, že vám je přinesou ke stolu. Jednou jsme čekali na objednané nápoje více než 20 minut, tak jsme udělali trochu dusno, ale pak již vše bylo v pohodě. Toto byl ale jediný drobný nedostatek. Určitě se sem ještě vrátíme. Vřele doporučuji.

Datum pobytu: v říjnu 2016, cestoval(a): s přáteli

Užitečné?
2 Poděkujte uživateli slavekcambel.
Přispěvatel úrovně 1
3 recenze
3 recenze hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 6 bodů za pomoc
Recenzováno: 14. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Skvělý resort.Rano po příjezdu,hned náramky a kartu od pokoje.Vsude čisto,pokoje denně uklizené.Vymena ručníků denně.Bazeny teplé,vyhrejvane.More také teplé,plavat mezi želvami to je zážitek.Dugonga jsme bohužel neviděli,dvakrat jsme byli na pláži Mubarak a nic,skoda snad příště.Urcite se vrátíme.Obsluha v hlavní restauraci nemá chybu,pamatuji si ,co jsme měli k pití minulý den a příště máme na stole bez objednání.

Datum pobytu: v listopadu 2016, cestoval(a): jako pár
Užitečné?
3 Poděkujte uživateli matkairis.
Litoměřice, Česká republika
Přispěvatel úrovně 5
50 recenzí
32 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 24 bodů za pomoc
Recenzováno: 12. listopadu 2016

Bydleli jsme v západním křídle, což nabízelo každovečerní výhled na pestré západy slunce a blízkost Dolphin baru a bazénu - obojí téměř stále poloprázné až prázdné a tudíž klidné. Klid najdete i na menších plážích vlevo od hlavní pláže s barem. Ráj na šnorchlování - laguna při levém vstup z mola je sice jak po bombardování, ale útes obrácený k moři (pravý vstup z mola) je bohatý a téměř neporušený. Kvalita vody kolísavá, viditelnost nebyla horší než 7-8m. Pro slabší plavce by mohl být problémem kolísavý proud. Jídlo i obsluha egyptský standard. Vyzkoušeli jsme a la carte restaurace: v egyptské dostanete totéž, co v hlavní restauraci, ovšem s delším čekáním, libanonská je pro neznalce téměř totožná s egyptskou, italská na pláži byla nejlepší. Animace slabá, aquagym pod amatérským vedením bez koncepce. Hledáte-li místo ke klidnému odpočinku, budete jistě spokojeni.

• Datum pobytu: v říjnu 2016, cestoval(a): jako pár
Užitečné?
3 Poděkujte uživateli Jiri H.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Marsa Alam.
21.7 km daleko
Novotel Marsa Alam
Č. 12 z 68 – Marsa Alam
381 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort

Zařízení: Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort
Adresa: Next to Port Ghalib, Marsa Alam +20, Egypt
Lokalita: Egypt > Rudé moře a Sinaj > Marsa Alam
Vybavení:
Bar/salon Pláž Výběr nápojů Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Restaurace Pokojová služba Lázně Apartmány Bazén Bezbariérový přístup Doprava na letiště
Styl hotelu:
Rozsah cen (za noc): 1 537 Kč–2 501 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 5 — Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort 5*
Pokoje: 471
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Hotels.com, Expedia, Booking.com, Agoda a 5viajes2012 S.L.. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Three Corners Fayrouz Plaza Beach Hotel Marsa Alam
3 Corners Fayrouz Plaza Beach Resort

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?