Recenzováno: 11. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Menší hotel s velkou pláži a dvěma bazény, menší bazén u baru je vyhřívaný. Přístup do moře z mola. Krásný korál. Poklid a pohoda. Jídlo chutné, slušný výběr. Personál přátelský, uslužný. Animační tým mezinárodního složení, věnují se hostům. Příjemná dovolená.

Datum pobytu: prosinec 2019
Poděkujte uživateli dusan706rtd.
Recenzováno: 20. srpna 2019

Naďa resort je špinavý hotel na čistotu moc nedají. Koupat se dá pouze z mola, ptz pláž je samý korál a odtud vás vyhodí, blbý je když molo opravují jako se stalo nám takže se na dovolené u moře v moři nevykoupete ještě, že sousedící resort nám umožnil koupání na jejich pláži s normálním vstupem do moře. Pokud si myslíte, že máte all inclusiv a dáte si do nosu omyl, jídla je tu opravdu hodně málo. Tento resort je opravdu za trest.

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli Milena C.
Recenzováno: 18. května 2019

Velmi pěkný hotel, který prochází rekonstrukcí. Pokoje čisté, každý den měnili ložní prádlo. Bazén čistý, moře živé, každý den jsme plavali s želvou .Je přístup z mola je špatný pro starší lidi nebo lidi s horší mobilitou. Dá se vyřešit kousek dál po pláži od druhého hotelu. Málo lidí, u snídaně nás bylo cca 12. Luxusní servis ze strany hotelu. Jak od slečny Moniky z recepce a vedení hotelu, tak hlavně plavčíka z mola a číšníků. Bohatý výběr jídla, jen málo ovoce.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli Kiki P.
Recenzováno: 24. srpna 2018

Jela jsem do Egypta poprvé,takže když jsme dojeli s kamarádkou do hotelu,bylo to super...Na oko nádhera.Menší,skromný,ne moc lidí.Přijeli jsme kolem 7 ranní a pokoj by měl být připraven až kolem 10h.Ale šli jsme se převléct a šup do bazénu.Náramky nám dali až v deset.Tedy po snídani.Kdybychom chtěli snídat,chtěli po nás 5 dolarů.Pokoj jsme nakonec dostali až kolem 11h....Jinak všude usměvavý personál.Ochotný vše vyřešit.Takže snad jen díky personálu se zpětně dívám na dovolenou tak,že jsem si ji opravdu užila... Pokoje čísté.Není problém vyměnit.My měnili jen skrz manželskou postel a nefunkční minibar.Výhled je ze všech pokojů na moře a bazén.Stravování.Nejlepší byli snídaně.Obědy a večeře taky dokázali uspokojit.Jen je opravdu málo ovoce.Zato sladkého a zeleniny opravdu požehnaně.Pití vody...skoro každý den jsme dostali na pokoj petku.Někdo ne,takźe doporučuji uchovat a dopouštět si v restauraci nebo u baru.Bar u bazénu a bazén...to nejlepší má už za sebou,ale ještě pár let vydrží.Bar je otevřený od 10-18h.Jsou tam i svačiny.Ráno 2 buchtičky na osobu,odpoledne 2 minisendviče.Pláž...vcelku čistá,hrbolatá,lehátka,slunečníky taktéž už mají hodně za sebou.Zábrany proti větru raději nekomentuji.WC není... Vstup do moře z pláže ne.Sice je tam občas moře i na kraji,ale skrz korály nedoporučuji.Takže šup z mola.A tam je to opravdu krásné.Měli jsme bohužel období "žraloka",takže při šnorchlování jsmě měli adrenalin na maximum,ale stálo to za to.Občas s náma plaval i plavčík,co vás rád protáhne dál od mola kolem korálů.Takže i díky němu to bylo super.Avšak i u mola se dá vyřádit. Kdyby náhodou,tak asi kilometr dál po pláži na levo je další hotel,co tam má i lagunu a můžete ji využít.Ale není to tak krásné jako u mola Nada..Animace nic moc,takže děti tam neberte.Budou se opravdu nudit...Jediná velká výtka je čistota na společných WC.U bazénu zezačáku uklízeli každý den,ale poslední 4 dny naší dovolené tam nikdo nebyl...i přes stížnosti nebyli schopni tam někoho nahnat.Takže dle odéru hodně lidí využívalo bazén jako WC...u recepce na WC jsem byla hned při příjezdu a díky zážitku už jsem tam neměla odvahu nikdy jít.Ale kamoška říkala,že to tam uklidili.Dokonce byla cítit i dezinfekce...Nevídané. Ještě je asi zapotřeba zmínit lékař.Toho hotel má,ale záleží na pojišťovně,jestli s ním spolupracuje.Na mě skočil jako na jedinou co vím Faraon ( po 5 dnech) ,bylo to po šnorchlování v laguně.Nechtěně jsem se napila a zanedlouho už jsem byla hotová.Má pojišťovna poslala lékaře s kapačkama z Port Ghalib.Do hodiny od začátku komunikace tam byl.S hotelem bohužel nebyla smlouva.Ikdyž co jsem tak slyšela,smlouva nesmlouva,stejně má pojišťovna ERA problém s proplacením.Já měla AXA.Následně i volali jak mi je a zda ještě potřebuji lékaře.Takovou péči si já představuji.Naštěstí asi do 10 hodin od podání kapačky jsem byla relativně v pořádku... Co se týče úrazů,plavčíci mají u sebe základní lekárničku.Spadla jsem ze schodů u bazénu a po chvilce naběhl plavčík s desinfekcí a sprejem na zakrytí rány.( i přes krvácení jsem šla šnorchlovat :D ) Odjezd byl před 4h ráno.Někdo dostal balíček s jídlem,někdo ne...prý kdo dřív příjde.Stejně je na nic,když vše musíte nechat na letišti... Celkově shrnuto,já byla spokojená.Opravdu velmi klidná dovolená.PS : ještě jsem si tam splnila sen a prohnala jsem se na koni v poušti ;)

Tip ohledně pokoje: Za mě doporučuji pokoje v přízemí.Východ terasou do zahrady a vše je tímpádem blíž.Je to sice bez výhledu,ale pohodlnější
Datum pobytu: srpen 2018
5  Poděkujte uživateli caprich0sa.
Recenzováno: 11. srpna 2018

Koncem července jsme se s přítelem vydali na dovolenou, kterou jsme si náramně užili! :) Personál velice ochotný, milý a vstřícný, na žádné služby jsme si nemohli stěžovat, vše probíhalo tak jak by mělo. :) Někomu by ovšem mohla vadit strava, která se často opakovala, což nám zas tak nevadilo. :) Do moře vstup pouze přes molo, což taky ne každý uvítá, ovšem šnorchlování nádherné! :)
Výlet do Marsa Mubarak na želvy a dugongy můžeme jedině doporučit, nádherný výlet! (Na výletě jsem byla po druhé a jak minulý rok, tak i ten letošní to stálo za to!)
Také jsme se byli potápět s Ducks diving superior, které se nachází hned na pláži ze strany hotelu, skvělý zážitek, jak pro začátečníky tak pro pokročilé! :) Potápět jsme se byli poprvé, vše nám bylo řádně vysvětleno a instruktor byl skvělý, určitě neváhejte a běžte to zkusit. :)

Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli Petra K.