Recenzováno: 11. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Průměrný hotel. Jídlo hodně slabé a hodně se opakuje. Personal v restauracích velmi nevšímavý. Vůbec to neodpovídá 5 hvězdičkovému hotelu. Aqua park byl super. Moře bylo skvěle. Přístup z mola a z pláže byl přístup jen do takové malé louže.

Datum pobytu: srpen 2016
2  Poděkujte uživateli Jmjmaca.
Recenzováno: 8. srpna 2016

I když jsme tady byli v době nepokojů v Egyptě,v hotelu ,který mívá až 1000 lidí,nás bylo pouhých 30.Personál nedal najevo malou obsazenost a vše bylo jak má být.I AQVAPARK otevřeli pro 5 dětí.Výborné.

Tip ohledně pokoje: všechny pokoje jsou krásné
Datum pobytu: září 2015
2  Poděkujte uživateli Miroslav K.
Recenzováno: 6. srpna 2016

Přiletěli jsme brzy ráno, okamžitě jsme dostali náramky a odvezli nás na pokoje, poté jsme hned mohli na snídani. Je to velmi rozsáhlý komplex, měli jsme ubytování kousek od jídelny a moře takže vše ok, ale pokud by jste byli daleko není problém říct delegátovi a přestěhují vás. Jídlo dobré ale pořád to samé dokola, každý den kuřecí,rýže,těstoviny,občas smažená ryba nebo kuskus. Výborná zelenina, ovoce a zákusky. Moře teplé, viděli jsme u hotelové pláže murény,mořského hada, ježka,hvězdice,perutýny - moře krásné,čisté - vhodné pro děti či neplavce. Velmi krásný výlet za šnorchlováním se želvami do hotelu AbuDabbab opravdu nádherné.
Egypt se nám velmi líbil ale příště bychom zvolili jiný hotel.

Datum pobytu: červen 2016
3  Poděkujte uživateli smejkyk.
Recenzováno: 4. července 2016

Hotel jsme navštívili letos v červnu. Přiletěli jsme brzy ráno a za malý poplatek jsme dostali pokoj téměř ihned. Aquapark byl téměř pořád zavřený, protože nebyli lidé. Oběd byl přesunut na pláž, ale aspoň jezdil autobus. Bohužel delegát nám řekl, že si můžeme ponechat náramky po celou dobu, ale v den odletu jsme je museli vrátit před obědem, kdy letadlo mělo letět 17:35, takže jsme byli vlastně hlady až do 20.30, (protože letadlo mělo 2hod. zpoždění) kdy jsme v letadle dostali něco k jídlu. S dítětem to bohužel není sranda. Na to že se hotel honosí nějakým vítězstvím, tak 5* nedosahuje. Ten oběd by je určitě nezrujnoval, protože místní tam vyhazovali spoustu jídla.

Datum pobytu: červen 2016
2  Poděkujte uživateli Macek B.
Recenzováno: 27. června 2016

Hotel je mimo město a je perfektivní. Má vše co si rozmazlený dovolenkář může přát.
Velký Aquapark, bazeny, bazen vydlabaný v moři /velmi dobrý pro děti/ umělé vlny atd. Vždy jsme si přáli pokoj v blízkosti restaurantu a také jsme ho dostali.

Tip ohledně pokoje: Pokoje jsou bezva, ale moc mimo noc jsme v nich nepobývali. Neměli jsme čas - chtěli jsme si co nejvíce užít moře
Datum pobytu: listopad 2015
7  Poděkujte uživateli Zdena S.