Recenzováno: 20. srpna 2016

sklamání moře jen teplý rybníček molo červená vlajka často služby na dobré urovni obědy na pláži budiž ale večeře pouze venku plný potu se opravdu špatně večeří pouze jeden bar neklimatizovaný tudiž uplně prázdný takže pánové nezapomente dlouhé kalhoty

Datum pobytu: červen 2016
3  Poděkujte uživateli dedkyns.
Recenzováno: 14. srpna 2016

Krásná dovolená, 14dní, s tobogány, bazény, čistým mořem. Moc hezký areál, krásná udržovaná zeleň, bazény čisté, lehátka kdekoliv dostupná, nerozbitná jako to bývá.
Klid, nepřecpáno lidmi, zábava pro děti i dospělé. Každý si to své najde.
Jídla dost a výběr, pokud někdo neočekává svíčkovou a vepřovou se šesti ....;-)
Areál je rozsáhlý, jezdí ale minibus každou chvilku okolo celého areálu, takže není problém se nechat dovézt.
Čísníci ze začátku příjemní, když ale neplatíte spropitné, přestanou si všímat a obsluhovat. Pokud ale člověku nevadí, že si pro pití dojde , tak není co řešit.
Jen na dopravu jsme neměli štěstí, letadlo tam dvě hodiny zpoždění , při letu zpět také .
S malými dětmi je pak cesta náročná.
Určitě doporučuji pro dovolenou s dětmi.

Datum pobytu: srpen 2016
6  Poděkujte uživateli Petra F.
Recenzováno: 11. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Průměrný hotel. Jídlo hodně slabé a hodně se opakuje. Personal v restauracích velmi nevšímavý. Vůbec to neodpovídá 5 hvězdičkovému hotelu. Aqua park byl super. Moře bylo skvěle. Přístup z mola a z pláže byl přístup jen do takové malé louže.

Datum pobytu: srpen 2016
2  Poděkujte uživateli Jmjmaca.
Recenzováno: 8. srpna 2016

I když jsme tady byli v době nepokojů v Egyptě,v hotelu ,který mívá až 1000 lidí,nás bylo pouhých 30.Personál nedal najevo malou obsazenost a vše bylo jak má být.I AQVAPARK otevřeli pro 5 dětí.Výborné.

Tip ohledně pokoje: všechny pokoje jsou krásné
Datum pobytu: září 2015
2  Poděkujte uživateli Miroslav K.
Recenzováno: 6. srpna 2016

Přiletěli jsme brzy ráno, okamžitě jsme dostali náramky a odvezli nás na pokoje, poté jsme hned mohli na snídani. Je to velmi rozsáhlý komplex, měli jsme ubytování kousek od jídelny a moře takže vše ok, ale pokud by jste byli daleko není problém říct delegátovi a přestěhují vás. Jídlo dobré ale pořád to samé dokola, každý den kuřecí,rýže,těstoviny,občas smažená ryba nebo kuskus. Výborná zelenina, ovoce a zákusky. Moře teplé, viděli jsme u hotelové pláže murény,mořského hada, ježka,hvězdice,perutýny - moře krásné,čisté - vhodné pro děti či neplavce. Velmi krásný výlet za šnorchlováním se želvami do hotelu AbuDabbab opravdu nádherné.
Egypt se nám velmi líbil ale příště bychom zvolili jiný hotel.

Datum pobytu: červen 2016
3  Poděkujte uživateli smejkyk.