Recenzováno: 21. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Nechali jsme auto u air Parking nedaleko Buštehradu, asi 8 minut jízdi miniautobusem. My + 1 rodina.Letěli sme s Air Cairo. Jídlo bylo 2 housky, vaničku palačinek s tvarohem, čaj a jakekoliv pití. Sice sme dostali jídlo až po 2 hodinách ale odletěli sme včas. Za Travel Servis sem měli 1 zpoždění z předešlé destinace. Na letišti sme měli delegáta který uměl česky, snažil se jenom mu nešli infinitivi ale jinak v pohodě. Jeli sme autobusem asi 20 minut.Když sme přijeli jako 4 člená rodina, začali jsme vypisovat papíry a hned sem dostali vodu a poslali nás v recepci na menší oběd. Potom nám dali klíče od pokoje a pasy. Zavezli nás takovým golfovém vozíku, bylo to pohodlné. Měli jsme 2 pokoje, protože to vyšlo levněji a delegat z letište nám zařídil pokoje vedle sebe. Pokoj stačil jenom na spánek jako byla tam televize ale ne s českými pořadi alespoň že byla olympiáda. Velký resort ani za 8 dní sme ho nestihly celý projít. Hodně bazénů. Byl ochotný celý personál vysvětlit danou věc. Pár umělo málo česky ale domluvili ste se i rusky, německy, anglicky atd... Veliká recepce s obchody, jídelnou s delegačnimi tabulemi. Byli tam i rybičky který vám uhlazovali chodidla. Moře bylo hezké a upravované s barem, mohli sme se koupat jenom v laguně zbytek byl ohraničen kde byli korale a mohli ste jít i na 2 mola. Poté sme zjistili že to jsou 2 resorty. Delgátka nám vše vysvětlila jménem Nikol jenom že tam byla každý 2 den jinak zatím dobrý. Už sem taky něco procestovali takže zatím nej hotel. Na obědě na pláži (mohlo se i na recepci) bylo hodně much ze to v Tunisu sem měli komáry. A večeře nejhorší jako jídlo se trochu měnilo ale bylo tam hodně kuřete a rýže. Jenom jednou sem měli kraba. Ale chodili tam kočky a skakali až na stůl sice k prázdným ale nevíte jestli mají vzteklinu. Když sem na to upozornily personál tak nám řekli že je to jejich posvátné zvíře a nic nedělali. Po hotelu nabízeli i jako čtyrkolky atd... nejlepší byl Ahmad Gamaika byl přátelský s uměl z 2000 členů personálu nejlépe česky. Zmrzlina dobrá. Pokoje záchod s postel každý den nový ručníky s ustlaná postel. Sice nám vypadla asi 3×krát elektřina ale dobrý. I když sem si do trezoru v den odletu v sejfu dal důležité věci a šel sem to řešit na recepci tak asi za 5 minut byli hotový. Hodně bylo arabských návštěvníků a dělali si co chtěli strkali atd... a plus to že vozili po hotelu 2 autobusy a rozvazeli tak mě nechtěl vzít a poté sem viděl ho pod oknama a autobus plný arabů tam mi to bylo líto. Jenom sme měli ještě jeden problém na letišti cestou zpět že bylo hodně kontrol ale to ještě OK ale 3/4 lidi dovezli autobusama k letadlu a nás tam nechali skoro hodinu čekat že bylo více pasažérů než se do letadla vejde. No nic nám tam neřekli a potom nás pustili. A když sme nastupovali tak sme zjistili že se pokusili odletět arabové to bylo nejhorší jinak to vše bylo Ok.

Datum pobytu: srpen 2016
2  Poděkujte uživateli Martin R.
Recenzováno: 20. srpna 2016

sklamání moře jen teplý rybníček molo červená vlajka často služby na dobré urovni obědy na pláži budiž ale večeře pouze venku plný potu se opravdu špatně večeří pouze jeden bar neklimatizovaný tudiž uplně prázdný takže pánové nezapomente dlouhé kalhoty

Datum pobytu: červen 2016
3  Poděkujte uživateli dedkyns.
Recenzováno: 14. srpna 2016

Krásná dovolená, 14dní, s tobogány, bazény, čistým mořem. Moc hezký areál, krásná udržovaná zeleň, bazény čisté, lehátka kdekoliv dostupná, nerozbitná jako to bývá.
Klid, nepřecpáno lidmi, zábava pro děti i dospělé. Každý si to své najde.
Jídla dost a výběr, pokud někdo neočekává svíčkovou a vepřovou se šesti ....;-)
Areál je rozsáhlý, jezdí ale minibus každou chvilku okolo celého areálu, takže není problém se nechat dovézt.
Čísníci ze začátku příjemní, když ale neplatíte spropitné, přestanou si všímat a obsluhovat. Pokud ale člověku nevadí, že si pro pití dojde , tak není co řešit.
Jen na dopravu jsme neměli štěstí, letadlo tam dvě hodiny zpoždění , při letu zpět také .
S malými dětmi je pak cesta náročná.
Určitě doporučuji pro dovolenou s dětmi.

Datum pobytu: srpen 2016
6  Poděkujte uživateli Petra F.
Recenzováno: 11. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Průměrný hotel. Jídlo hodně slabé a hodně se opakuje. Personal v restauracích velmi nevšímavý. Vůbec to neodpovídá 5 hvězdičkovému hotelu. Aqua park byl super. Moře bylo skvěle. Přístup z mola a z pláže byl přístup jen do takové malé louže.

Datum pobytu: srpen 2016
2  Poděkujte uživateli Jmjmaca.
Recenzováno: 8. srpna 2016

I když jsme tady byli v době nepokojů v Egyptě,v hotelu ,který mívá až 1000 lidí,nás bylo pouhých 30.Personál nedal najevo malou obsazenost a vše bylo jak má být.I AQVAPARK otevřeli pro 5 dětí.Výborné.

Tip ohledně pokoje: všechny pokoje jsou krásné
Datum pobytu: září 2015
2  Poděkujte uživateli Miroslav K.