Recenzováno: 5. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Pro me bohuzel celkem zklamani. Jedine co nas v Egypte nadchlo bylo velmi teple pocasi i more, i mimo sezonu. A tento resort ma velice pekny aquapark, ale to je asi tak vse. Hotel rozhodne neodpovida 5*, mozna tak 3+. Vybaveni starsi (pro cechy) ale celkem ciste (pokud si priplatite), jidlo hrozne ( bohuzel zavisi na obsazenosti hotelu) a pro male dite absolutne nevyhovujici. Personal tak pul na pul (obsluhuji predevsim nemce, protoze davaji vetsi baksis), ale staci nosit Eura na viditelnem miste a mohou se pretrhnout. Ovsem pak vas budou zase uhanet a chtit vam rozmenit. Na plazi neustale nabizeji projizdky na konich, velbloudech, ctyrkolkach a maserske sluzby, obcas jsou az neprijemne vlezli. O baksis si vsichni otevrene rikaji (coz mne osobne vadi) i kdyz sluzby tomu neodpovidaji. Mile prekvapeni byla svacina s sebou pred odletem. Situace na letisti je strasna vzhledem k hrozbe terorismu.

Datum pobytu: říjen 2016
3  Poděkujte uživateli 990janan.
Recenzováno: 24. října 2016 prostřednictvím mobilu

Jsme tady teprve druhý den(24.10.), ale max. spokojenost. Pokoj je sice staršího vybavení, ale vše co potřebujeme, to tam máme. Personál na 1.-čku, pláž a tobogány za 1.čku, taky! Bez nejmenších problému taky jídlo, a to jsme tady s téměř se 4.letym dítětem.

Datum pobytu: říjen 2016
5  Poděkujte uživateli tomasoslovic.
Recenzováno: 10. září 2016

jením slovem, vynikající..jídlo, zábava, výlety, moře, večerní programy...prostě vše naprosto vyjímečné a úžasné...byla to nejkrásnější dovolená jakou jsme kdy zažili...doporučuji jak pro rodiny s dětmi tak pro páry či jednotlivce..každý si tam najde to své...na pláži se vám věnují , na pláži možnost fresch nápojů, večerní disko u moře...prostě nádhera.

Datum pobytu: srpen 2016
4  Poděkujte uživateli Hanka P.
Recenzováno: 21. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Nechali jsme auto u air Parking nedaleko Buštehradu, asi 8 minut jízdi miniautobusem. My + 1 rodina.Letěli sme s Air Cairo. Jídlo bylo 2 housky, vaničku palačinek s tvarohem, čaj a jakekoliv pití. Sice sme dostali jídlo až po 2 hodinách ale odletěli sme včas. Za Travel Servis sem měli 1 zpoždění z předešlé destinace. Na letišti sme měli delegáta který uměl česky, snažil se jenom mu nešli infinitivi ale jinak v pohodě. Jeli sme autobusem asi 20 minut.Když sme přijeli jako 4 člená rodina, začali jsme vypisovat papíry a hned sem dostali vodu a poslali nás v recepci na menší oběd. Potom nám dali klíče od pokoje a pasy. Zavezli nás takovým golfovém vozíku, bylo to pohodlné. Měli jsme 2 pokoje, protože to vyšlo levněji a delegat z letište nám zařídil pokoje vedle sebe. Pokoj stačil jenom na spánek jako byla tam televize ale ne s českými pořadi alespoň že byla olympiáda. Velký resort ani za 8 dní sme ho nestihly celý projít. Hodně bazénů. Byl ochotný celý personál vysvětlit danou věc. Pár umělo málo česky ale domluvili ste se i rusky, německy, anglicky atd... Veliká recepce s obchody, jídelnou s delegačnimi tabulemi. Byli tam i rybičky který vám uhlazovali chodidla. Moře bylo hezké a upravované s barem, mohli sme se koupat jenom v laguně zbytek byl ohraničen kde byli korale a mohli ste jít i na 2 mola. Poté sme zjistili že to jsou 2 resorty. Delgátka nám vše vysvětlila jménem Nikol jenom že tam byla každý 2 den jinak zatím dobrý. Už sem taky něco procestovali takže zatím nej hotel. Na obědě na pláži (mohlo se i na recepci) bylo hodně much ze to v Tunisu sem měli komáry. A večeře nejhorší jako jídlo se trochu měnilo ale bylo tam hodně kuřete a rýže. Jenom jednou sem měli kraba. Ale chodili tam kočky a skakali až na stůl sice k prázdným ale nevíte jestli mají vzteklinu. Když sem na to upozornily personál tak nám řekli že je to jejich posvátné zvíře a nic nedělali. Po hotelu nabízeli i jako čtyrkolky atd... nejlepší byl Ahmad Gamaika byl přátelský s uměl z 2000 členů personálu nejlépe česky. Zmrzlina dobrá. Pokoje záchod s postel každý den nový ručníky s ustlaná postel. Sice nám vypadla asi 3×krát elektřina ale dobrý. I když sem si do trezoru v den odletu v sejfu dal důležité věci a šel sem to řešit na recepci tak asi za 5 minut byli hotový. Hodně bylo arabských návštěvníků a dělali si co chtěli strkali atd... a plus to že vozili po hotelu 2 autobusy a rozvazeli tak mě nechtěl vzít a poté sem viděl ho pod oknama a autobus plný arabů tam mi to bylo líto. Jenom sme měli ještě jeden problém na letišti cestou zpět že bylo hodně kontrol ale to ještě OK ale 3/4 lidi dovezli autobusama k letadlu a nás tam nechali skoro hodinu čekat že bylo více pasažérů než se do letadla vejde. No nic nám tam neřekli a potom nás pustili. A když sme nastupovali tak sme zjistili že se pokusili odletět arabové to bylo nejhorší jinak to vše bylo Ok.

Datum pobytu: srpen 2016
2  Poděkujte uživateli Martin R.
Recenzováno: 20. srpna 2016

sklamání moře jen teplý rybníček molo červená vlajka často služby na dobré urovni obědy na pláži budiž ale večeře pouze venku plný potu se opravdu špatně večeří pouze jeden bar neklimatizovaný tudiž uplně prázdný takže pánové nezapomente dlouhé kalhoty

Datum pobytu: červen 2016
3  Poděkujte uživateli dedkyns.