Recenzováno: 7. listopadu 2016

V tomto hotelu jsme byli s rodinou na konci října. Nikdy a nikde a to cestujeme hodně jsme nezažili tak příšernou kuchyni jako zde! Velice omezný výběr jídla a to co bylo chutnalo velice mizerně navíc jídlo bylo často studené.Několikrát jsme si tam stěžovali přesto se nic nezměnilo.Velice tento hotel nedoporučuji.Bylo to pro naši rodinu 10 dní hladovky.

Datum pobytu: říjen 2016
9  Poděkujte uživateli luciekubu.
Recenzováno: 5. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Pro me bohuzel celkem zklamani. Jedine co nas v Egypte nadchlo bylo velmi teple pocasi i more, i mimo sezonu. A tento resort ma velice pekny aquapark, ale to je asi tak vse. Hotel rozhodne neodpovida 5*, mozna tak 3+. Vybaveni starsi (pro cechy) ale celkem ciste (pokud si priplatite), jidlo hrozne ( bohuzel zavisi na obsazenosti hotelu) a pro male dite absolutne nevyhovujici. Personal tak pul na pul (obsluhuji predevsim nemce, protoze davaji vetsi baksis), ale staci nosit Eura na viditelnem miste a mohou se pretrhnout. Ovsem pak vas budou zase uhanet a chtit vam rozmenit. Na plazi neustale nabizeji projizdky na konich, velbloudech, ctyrkolkach a maserske sluzby, obcas jsou az neprijemne vlezli. O baksis si vsichni otevrene rikaji (coz mne osobne vadi) i kdyz sluzby tomu neodpovidaji. Mile prekvapeni byla svacina s sebou pred odletem. Situace na letisti je strasna vzhledem k hrozbe terorismu.

Datum pobytu: říjen 2016
3  Poděkujte uživateli 990janan.
Recenzováno: 24. října 2016 prostřednictvím mobilu

Jsme tady teprve druhý den(24.10.), ale max. spokojenost. Pokoj je sice staršího vybavení, ale vše co potřebujeme, to tam máme. Personál na 1.-čku, pláž a tobogány za 1.čku, taky! Bez nejmenších problému taky jídlo, a to jsme tady s téměř se 4.letym dítětem.

Datum pobytu: říjen 2016
5  Poděkujte uživateli tomasoslovic.
Recenzováno: 10. září 2016

jením slovem, vynikající..jídlo, zábava, výlety, moře, večerní programy...prostě vše naprosto vyjímečné a úžasné...byla to nejkrásnější dovolená jakou jsme kdy zažili...doporučuji jak pro rodiny s dětmi tak pro páry či jednotlivce..každý si tam najde to své...na pláži se vám věnují , na pláži možnost fresch nápojů, večerní disko u moře...prostě nádhera.

Datum pobytu: srpen 2016
4  Poděkujte uživateli Hanka P.
Recenzováno: 21. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Nechali jsme auto u air Parking nedaleko Buštehradu, asi 8 minut jízdi miniautobusem. My + 1 rodina.Letěli sme s Air Cairo. Jídlo bylo 2 housky, vaničku palačinek s tvarohem, čaj a jakekoliv pití. Sice sme dostali jídlo až po 2 hodinách ale odletěli sme včas. Za Travel Servis sem měli 1 zpoždění z předešlé destinace. Na letišti sme měli delegáta který uměl česky, snažil se jenom mu nešli infinitivi ale jinak v pohodě. Jeli sme autobusem asi 20 minut.Když sme přijeli jako 4 člená rodina, začali jsme vypisovat papíry a hned sem dostali vodu a poslali nás v recepci na menší oběd. Potom nám dali klíče od pokoje a pasy. Zavezli nás takovým golfovém vozíku, bylo to pohodlné. Měli jsme 2 pokoje, protože to vyšlo levněji a delegat z letište nám zařídil pokoje vedle sebe. Pokoj stačil jenom na spánek jako byla tam televize ale ne s českými pořadi alespoň že byla olympiáda. Velký resort ani za 8 dní sme ho nestihly celý projít. Hodně bazénů. Byl ochotný celý personál vysvětlit danou věc. Pár umělo málo česky ale domluvili ste se i rusky, německy, anglicky atd... Veliká recepce s obchody, jídelnou s delegačnimi tabulemi. Byli tam i rybičky který vám uhlazovali chodidla. Moře bylo hezké a upravované s barem, mohli sme se koupat jenom v laguně zbytek byl ohraničen kde byli korale a mohli ste jít i na 2 mola. Poté sme zjistili že to jsou 2 resorty. Delgátka nám vše vysvětlila jménem Nikol jenom že tam byla každý 2 den jinak zatím dobrý. Už sem taky něco procestovali takže zatím nej hotel. Na obědě na pláži (mohlo se i na recepci) bylo hodně much ze to v Tunisu sem měli komáry. A večeře nejhorší jako jídlo se trochu měnilo ale bylo tam hodně kuřete a rýže. Jenom jednou sem měli kraba. Ale chodili tam kočky a skakali až na stůl sice k prázdným ale nevíte jestli mají vzteklinu. Když sem na to upozornily personál tak nám řekli že je to jejich posvátné zvíře a nic nedělali. Po hotelu nabízeli i jako čtyrkolky atd... nejlepší byl Ahmad Gamaika byl přátelský s uměl z 2000 členů personálu nejlépe česky. Zmrzlina dobrá. Pokoje záchod s postel každý den nový ručníky s ustlaná postel. Sice nám vypadla asi 3×krát elektřina ale dobrý. I když sem si do trezoru v den odletu v sejfu dal důležité věci a šel sem to řešit na recepci tak asi za 5 minut byli hotový. Hodně bylo arabských návštěvníků a dělali si co chtěli strkali atd... a plus to že vozili po hotelu 2 autobusy a rozvazeli tak mě nechtěl vzít a poté sem viděl ho pod oknama a autobus plný arabů tam mi to bylo líto. Jenom sme měli ještě jeden problém na letišti cestou zpět že bylo hodně kontrol ale to ještě OK ale 3/4 lidi dovezli autobusama k letadlu a nás tam nechali skoro hodinu čekat že bylo více pasažérů než se do letadla vejde. No nic nám tam neřekli a potom nás pustili. A když sme nastupovali tak sme zjistili že se pokusili odletět arabové to bylo nejhorší jinak to vše bylo Ok.

Datum pobytu: srpen 2016
2  Poděkujte uživateli Martin R.