Recenzováno: 24. května 2017

letos jsem zavítala do Egypta již počátkem května,měla jsem trochu obavy z počasí,ale po příletu vše pominulo,bylo jako vždy celých 10dní krásně,jen foukal dost vítr,ale v tom horku je to příjemné a v Marse s tím musíte počítat,komplex je větší,ale vše dobře dostupné,ubytování pěkné,čisto,každý den úklid,jídlo super,každý si vybere,obědy v restauraci u pláže s výhledem na moře:-),večeře se konají venku,nádherný aquapark,bazény čísté a hlavně teplé,moře průzračné,je zde ohraničená laguna,lemovaná korálem,takže i tam vidíte spoustu rybiček,rejnok,k potápení jsou zde mola,ne dlouhá,dá se přešnorchlovat od jednoho k druhému,nádhera,dostatek lehátek jak na pláži,tak u bazénů,personál jako vždy milí,krásné zahrady a hlavně všude čisto,a velkým plusem je zde připojení k wifi zdarma a to všude,jak napokoji,v celém resortu i na pláži,tento hotel mohu doporučita ráda se vrátím:-)

Tip ohledně pokoje: byly jsme ubytováni pokoje 2904 a 2905,vše akorát dostupné
Datum pobytu: květen 2017
3  Poděkujte uživateli Silvie P.
Recenzováno: 19. května 2017

Resort je pěkný,velký a tím i náročný na chůzi.,Plus bezbariérový.Je dost členitý a z mého pohledu nestačí resort udržovat,nejlépe nosit tmavě brýle,pokoje prostorné,částečně vybydlene,denně uklizene,plus za set na kávu a čej,doplňovan,internet je k dispozici,ale moc pomalý.Celkovy dojem ubytování odpovídá tak 4 hvězdičkam.Hotel vhodný pro rodiny s dětmi!!!

Tip ohledně pokoje: Výhled na bazény u hlavní restaurace a jídelny.S dětmi u toboganu.
Datum pobytu: květen 2017
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
4  Poděkujte uživateli lub013.
Recenzováno: 12. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Velká spokojenost. Byli jsme na 10 dní a vůbec jsme se nenudili. Personál s úsměvem, animátoři se starají, ale nevnucují činnost. Plavčíci u mola jsou skvělí, starali nás, poradili a dokonce Mohamed umí dobře česky. Prostě fajn dovolená a resort doporučuji .☺

Datum pobytu: listopad 2016
9  Poděkujte uživateli Vita V.
Recenzováno: 7. listopadu 2016

V tomto hotelu jsme byli s rodinou na konci října. Nikdy a nikde a to cestujeme hodně jsme nezažili tak příšernou kuchyni jako zde! Velice omezný výběr jídla a to co bylo chutnalo velice mizerně navíc jídlo bylo často studené.Několikrát jsme si tam stěžovali přesto se nic nezměnilo.Velice tento hotel nedoporučuji.Bylo to pro naši rodinu 10 dní hladovky.

Datum pobytu: říjen 2016
9  Poděkujte uživateli luciekubu.
Recenzováno: 5. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Pro me bohuzel celkem zklamani. Jedine co nas v Egypte nadchlo bylo velmi teple pocasi i more, i mimo sezonu. A tento resort ma velice pekny aquapark, ale to je asi tak vse. Hotel rozhodne neodpovida 5*, mozna tak 3+. Vybaveni starsi (pro cechy) ale celkem ciste (pokud si priplatite), jidlo hrozne ( bohuzel zavisi na obsazenosti hotelu) a pro male dite absolutne nevyhovujici. Personal tak pul na pul (obsluhuji predevsim nemce, protoze davaji vetsi baksis), ale staci nosit Eura na viditelnem miste a mohou se pretrhnout. Ovsem pak vas budou zase uhanet a chtit vam rozmenit. Na plazi neustale nabizeji projizdky na konich, velbloudech, ctyrkolkach a maserske sluzby, obcas jsou az neprijemne vlezli. O baksis si vsichni otevrene rikaji (coz mne osobne vadi) i kdyz sluzby tomu neodpovidaji. Mile prekvapeni byla svacina s sebou pred odletem. Situace na letisti je strasna vzhledem k hrozbe terorismu.

Datum pobytu: říjen 2016
3  Poděkujte uživateli 990janan.