Recenzováno: 28. září 2018

Loni v srpnu jsme navštívili tento hotel. Při příjezdu na hotel jsme dostali hned nealko nápoj pánové na recepci byli velmi ochotný. Během hodiny jsme dostali náramky a klíč od pokoje. Pokoj byl krásný koukali jsme na celý aquapark.Resort je dost velký co se týče moře super laguna kdo chtěl šnorchlovat musel přez molo. Jídlo hodnotíme velmi chutné strava pestrá každý si vybral. Při večeři se dá sedět venku to bylo moc příjemné vždy byl nějáký program. Äquapark je zde nádherně velký , kde je mnoho atrakcí tobogány a klouzačky jak pro malé děti tak pro větší i dospělé. Kluci u tobogánů jsou velmi milí a je s nimi sranda pomohli kdykoliv bylo potřeba.Naše vnoučata se odnich netrhla knám starším se chovali velmi slušně hlavně Mohamed Abdlo moc příjemný a ochotný což se týká i ostatních chlapc.Aguapark team byl nejlepší . Tento hotel bych doporučila radi jse sem vrátíme.
Rychlá odpověď

Tip ohledně pokoje: pro nás byl hezký kvůly blízkosti na aquapark
Datum pobytu: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli Dana P.
guestrelation2018, Guest Relations Manager v zařízení Club Calimera Akassia Swiss Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. září 2018

Děkujeme za důsledně pozitivní hodnocení.
Jsme velmi rádi, že jste strávili s námi báječné týdny v hotelu Akassia Swiss Resort.

Recenzováno: 25. září 2018 prostřednictvím mobilu

Resort je nádherný, velký a máte zde hodně možností co dělat. Mořská laguna nádherná a teplá, moře ještě o to krásnější, ty barvy a ryby a korály fakt stojí za vidění. Pánové na recepci byli velmi ochotní a hodní, apartmány jsou nádherné a ve velmi dobré poloze. Počasí jsme měli krásné, celý týden svítilo sluníčko, od moře jde vlhkost a vane větřík což je výhoda. Místnosti jsou příjemně klimatizované. Pokud máte děti, nudit se rozhodně nebudou, je zde nádherný velký aquapark, kde je mnoho atrakcí. Kluci u tobogánů jsou velmi milí, komunikativní a je s nimi sranda. Jídlo hodnotíme jako velmi povedené, každý si tu něco najde, vše je výborně ochucené, číšníci a kuchaři jsou také velmi ochotní a příjemní. Pozitivně hodnotím i práci animátorů, kteří se starali o naši zábavu. Celkově tuto dovolenou hodnotím velmi kladně a určitě doporučuji.

Datum pobytu: září 2018
1  Poděkujte uživateli Uhmanka.

Recenzováno: 24. září 2018

včera jsme se vrátily z tohoto hotelu,naše první návštěva egyptu.takže jsme nevěděli do čeho jdem,pouze recenze.Příjezd na hotel v 7 ráno,ihned jsme dostali náramky a šli jsme na snídani.po snídani jsme čekali asi hodinu na pokoj,bakšiš jsme nedali tak nevím jestli by se to s ním urychlilo.rodinný pokoj na slušné úrovni,ne 5-ti hvězda.ale na pokoji jsme pouze spali,takže nemám problém.resort obrovský,denně opečovávaný,wc by stálo za úpravu.prosté pár věcí už by za opravu stálo
jídlo-snídaně velký výběr,dá se denně jíst něco jiného.oběd a večeře tady už omezení,většina jídel je ochuceno jinak než jsme zvyklí takže to moc nešmakuje,nakonec většina lidí skončí u rýže,hranolek a kuřete.co musím vyzdvihnout je sladké(mám rád)každý kousek velmi chutný,nepřeslazený.ovoce a zelenina průměr.suché pečivo taky chutné.ranní a odpolední snacky pouze hranolky,hamburger(kuřecí,hovězí)nic jiného.
pláž-čistá,udržovaná,kdykoliv jsme přišli byli lehátka volná,na koupání laguna tak 15 na 50metrů,jinak korály na které se nesmí,dvě mola do moře,dostali jsme se tam dvakrát na dvě hodiny(jinak každý den červená vlajka,moc foukalo,ale na to jsme byli upozorňovány)na toto je to dost omezené.aquapark dobrý,pro děti parádní využití,od všeho něco.všechny bazeny v 17hodin zavřou a konec.nesmí se do nich.personál usměvavý,milý,kluci u tobogánů velmi přátelští,komunikativní.nemůžu srovnávat ale s tímto resortem jsme byl spokojeni,takže můžu doporučit,hlavně pro rodiny s dětmi

Datum pobytu: září 2018
1  Poděkujte uživateli lk8023.
guestrelation2018, Guest Relations Manager v zařízení Club Calimera Akassia Swiss Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. září 2018

Těšíme se na setkání.
Řízení hotelu

Recenzováno: 23. září 2018 prostřednictvím mobilu

Bylo to super, aqua park team byl nejlepší na světě, entertainment team taky, velmi ochotní lidé, těším se až se tam znovu podívám, protože to byla zatím moje nejlepší dovolená, našel jsem si mezi personálem spoustu kamarádů a jsem za to rád. :)

Datum pobytu: září 2018
1  Poděkujte uživateli risanekxdd.
guestrelation2018, Guest Relations Manager v zařízení Club Calimera Akassia Swiss Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. září 2018

Recenzováno: 2. srpna 2018

Dnes jsme přiletěli z tohoto hotelu.Jelikož do Marsy létáme již několik let, nemohu s klidným svědomím hotel doporučit k návštěvě. Pro inspiraci uvádím, že jsme byli se dvěma dětmi (2,6). Při příjezdu do hotelu jsme již jako tradičně, měli v cestovních pasech připraveno deset dolarů pro recepci. Na recepci jsme ale vůbec nešli, vše obstarával muž z personálu, který pobíhal mezi námi nově příchozími a recepcí. Musím pozitivně vyhodnotit, že jsme neprodleně dostali náramky a mohli jít v klidu na snídani, která právě probíhala. Jaký byl šok po příchodu,kdy za námi přišel člověk z recepce, v ruce držel obálku s označením našeho pokoje a jménem a dal nám na výběr: můžou nás ubytovat do pěti minut pokud přidáme dalších 5dolarů a nebo si počkáme do 14:00. Bylo okolo osmé hodiny ranní. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale toto považuji za naprosto NEPŘIJATELNÉ pro úroveň 5***** kterými se hotel prezentuje. Na mou odpověď, že jsme již dali iniciativně bakšiš předem a máme sebou malé dítě mi bylo řečeno: ano, právě proto! No děkuji pěkně!
Odevzdali jsme tedy další peníze a vozík nás odvezl až k pokoji skutečně do 5min.
Pokoje rozhodně neodpovídají úrovni pěti hvězd ale to je pro Egypt vcelku běžná věc. Plíseň v koupelnových spárách nekomentuji. Denně jsme měli čistě uklizeno-to musíme pochválit. Šok přišel po vstupu do aquaparku. Bazény velice čisté a pečlivě udržované ALE nejspíš ho stavěl místní lékař aby mohl sádrovat, jinak si to neumím vysvětlit! Tak neskutečně nebezpečnou podlahu jsme nikde v životě neviděli. U nás to naštěstí dopadlo jen roztrženým obočím a rozseknutým rtem ale pokud jde kolem mě maminka s batoletem v ruce a našlapuje tak nejopatrněji to jde a přesto s miminkem hodí záda pak nemohu říct, že tato část hotelu je super- ba naopak. Přijde mi neskutečně nebezpečná.A těch pár zasmrádlých orvaných koberců co jsou proti klouzání jen na schodech na tom nic nezmění! S hlubokou úctou a obdivem posíláme pozdravy místnímu plavčíkovi, který zároveň rozdává osušky-neuvěřitelný člověk. Tuhle práci fakt dělat nechcete. Pravda je, že když nám dítě po úrazu začalo krvácet ( a že jich tam takových bylo) okamžitě u nás byl s lékárničkou a nabídkou zavolání lékařské pomoci. Děkuji mu za to a apeluji na vedení hotelu- k čemu je maximální řešení následku, když zatraceně není zajištěná k bezpečnosti všech příčina??????
Komplex je velice rozsáhlý a lidé využívají minibusy jako přepravu. K tomu nemám co více dodat- někomu to vyhovuje jinému ne. Za mě NE!
Ze služeb jsme vyzkoušeli Horasl Spa....dámský a pánský kosmetický program za
120dolarů. Shrnuto- investujte jinde...od zaplétání copánků a dalších služeb Vás dělí závěs tak relaxace kterou od spa očekáváte 0. Slibované čištění pleti pro manželku neproběhlo, jelikož se slečna musela věnovat další paní, ležící vedle na lehátku. Masáž obličeje olejem pro miminka Johnson namísto kvalitnější péče už byla jen vyvrcholení této katastrofy.
Jídlo hodnotíme jako velice chutné a povedené. V jídelně i venku kde se stolovalo, vždy velice čisto a útulno. Strava pestrá, velmi dobře ochucená.Vůbec nejlepším naším zážitkem je číšník Hali Manna,který reputaci hotelu značně zachraňuje- to je ale dost málo.
Cesta na pláž je k rozsáhlosti komplexu o zdraví. Příště bych volila LTI akassia, který má šikovnou polohu k moři.
Je nám velice líto ale pokud shrneme vše pro a proti tak do tohoto hotelu bychom už nikdy nejeli.

Datum pobytu: srpen 2018
6  Poděkujte uživateli Marek A.
guestrelation2018, Guest Relations Manager v zařízení Club Calimera Akassia Swiss Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. srpna 2018

Vážení hosté,
pozdravy z Akassie Swiss Resort.
Děkuji vám za váš názor zde
Byli jsme potěšeni, že ve zprávě přečteme, že jste s námi měli skvělou dovolenou.
Akassia Swiss Resort Vás rád přivítá na další pobyt.
S pozdravem,
Řízení hotelu