Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Cim dal lepsi”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 11 dalších stránek!
21 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 31 bodů za pomoc
“Cim dal lepsi”
Recenzováno: 4. listopadu 2015

V Maxxu jsme byli uz popate a jako vzdy jsme byli velice spokojeni. Pro nas jako pro rodinu s malymi detmi naprosto idealni hotel. Spickovy detsky klub a aquapark, hraci automaty, a zaroven spousta vyziti pro dospele. Vetsina personalu velmi profesionalni, udelaji vse, co vam na ocich vidi. Snad jen jedna mensi vytka k a-la-carte restauracim - vyuzili jsme je po tri vecery a vzdy to bylo ponekud chaoticke, pocinaje rezervacemi, a pomalou a nekompetentni obsluhou konce. Nejhorsi byl v tomto smeru steakhouse, kde nam po 40 minutach cekani prinesli neco uplne jineho, nez jsme si objednali. Ale jinak je hotel naprosto spickovy, pro me je to etalon kvality a luxusnejsi hotel s all-inclusive neznam. A na zaver tresnicka na dortu - privatni odbaveni na letisti v Antalyi.

• Datum pobytu: v září 2015, cestoval(a): s rodinou
Užitečné?
2 Poděkujte uživateli Kamil_Simona.

2 896 recenzí od naší komunity

5 recenzí
5 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
Recenzováno: 21. července 2015 prostřednictvím mobilu

Byli jsme s přáteli na 5 dni v hotelu Maxx Royal Belek na golfu. Golf byl super, ale nejvice jsme byli překvapeni hotelem. Služby velice dobre, pokoje prostorné a čisté . Zábavu najdou i negolfiste.Po dobrém golfu velice dobre SPA. Opravdu doporučuji!

Datum pobytu: v dubnu 2015, cestoval(a): s přáteli
Poděkujte uživateli ma2308.
1 recenze
common_n_hotel_reviews_1bd8 11 bodů za pomoc
Recenzováno: 22. června 2014 prostřednictvím mobilu
Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál

Strávil jsem dva týdny v maxx royal Belek, služby jsou vynikající nad očekávání! Fantastičtí na plážovém barech byly fajn, vztahy mezi hostem a barmany zejména Esra se o nás postaral tak skvěle! zábavný tým Arthur je úžasný, personál plážového baru, Muhammad Ibrahim, Emra, barman Ali a Ugur horní barmani a služby nemůžou být pořekonány! Vrátím s už 4. rok! Nejlepší hotel v Turecku a nejlepší tým! 5-hvězdičkový celou cestu!

Užitečné?
3 Poděkujte uživateli Jade W.
CrmManagement, Yönetici v zařízení Maxx Royal Belek Golf Resort, odpověděl na tuto recenzi., 23. června 2014
Dear “Jade W”,

We were pleased to read your kind review regarding your recent stay at Maxx Royal Belek Golf & Spa. Thank you for sharing your feedback with us. It is nice to know that we could contribute to a fantastic stay especially with our high quality service as well as our hospitality.
We are glad that you will visit us again. Looking forward to it!

Best Regards,
Kadriye Özçelik CRM Support
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Beleku.
5.6 km daleko
Cornelia De Luxe Resort
0.2 km daleko
Voyage Belek Golf & Spa
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Maxx Royal Belek Golf Resort? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Maxx Royal Belek Golf Resort

Zařízení: Maxx Royal Belek Golf Resort
Adresa: Iskele Mevkii, Belek, Turecko
Telefonní číslo:
Lokalita: Turecko > Turecké pobřeží Středozemního moře > Antalyjská provincie > Belek
Vybavení:
Bar/salon Pláž Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Kuchyňský kout Restaurace Pokojová služba Lázně Apartmány Bazén Bezbariérový přístup Doprava na letiště
Styl hotelu:
Rozsah cen (za noc): 10 527 Kč–25 619 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 5 — Maxx Royal Belek Golf Resort 5*
Pokoje: 512
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Expedia, Hotels.com a Booking.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Maxx Royal Belek Golf Resort. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Maxx Royal Belek Golf And Spa
Maxx Royal Belek Golf Hotel Belek

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?