Recenzováno: 15. června 2016 prostřednictvím mobilu

Hotel byl vynikající. Bydleli jsme v luxusním apartmá, kde jsme meli vlastni bazén a bylo to 12 dní v ráji . Nenudili jsme se ani jednu minutu , a to díky animatorskemu týmu, ktery byl skvely . Zvláště Milena a Sasha byli uzasni. Po celem hotelu cisto a personal byl prijemnej. Pristi rok to je pro nas volba c.1 :-)

Datum pobytu: červen 2016, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli Jakub P.
bbecerik, Halkla İlişkiler Müdürü v zařízení Papillon Zeugma Relaxury, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. července 2016

Vážení hosté Jakub P,

Děkuji za skvělou recenzi našeho hotelu! Jsme rádi, že jste si užil svůj pobyt a doufáme, že vás zase vidím velmi brzy.

Recenzováno: 9. dubna 2016

Hotel byl naprosto úžasný, pokoje, restaurace, bary bazénová a plážová oblast naprosto čistá, udržovaná a moderně zařízená. Personál byl velice usměvavý a pečlivý. Pokoj Luxury Poolsuite byl naprosto ohromující. Velikost pokoje mě velice překvapila. Velká šatna, velká koupelna se sprchnou i vanou, ze které se dala sledovat televize. Samotný pokoj s posezením, denně doplňovaným minibarem v ceně, velkou TV, která měla i český program. Ale především úžasný velký balkón, s posezením, lehátky a schody do vlastního bazénu, který byl pro 8 vilek. Služby byly na velice vysoké úrovni, jídlo bylo vynikající a vybral by si opravdu každý, protože bylo úplně vše, dokonce i koutek s dietními jídly. Nápojů bylo nesčetné množství a dokonce i importovaný alkohol. Hotel dělá pro pohodlí, luxus a spokojenost hostů naprosto vše. Jediné mínus bych viděla moře, to se mi bohužel moc nelíbilo, bylo celkem špinavé. Hotel bych doporučila především cestovatelům co si rádi odpočnou a milují luxus.

• Datum pobytu: srpen 2015, cestoval(a) s rodinou
1  Poděkujte uživateli Ivka T.
bbecerik, Halkla İlişkiler Müdürü v zařízení Papillon Zeugma Relaxury, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. června 2016

Vážení hosté Ivka T,

Velice vám děkuji za vaši úžasnou revizi našeho hotelu! Jsme rádi, že jste spokojeni s pobytem a doufáme, že brzy tě zase vidím!

Recenzováno: 23. září 2015

Ubytování
Kvalita skvělá, pokoj byl čistý, uklizený. Každý den vyměněné ručníky, vytřeno! Zdarma bar na pokoji s nápoji,(Coca Cola, Sprite, Fanta, Efes pivo, vše v plechovkách).

Strava
Strava byla na vysoké gastronomické úrovni. Široké množství jídla (sushi, ryby, hovězí, jehněčí, kuřecí, mleté maso). Dále velké množství sýrů, domácího pečiva, domácích dezertů! Bar u bazénu velikým překvapením, podávali každý den kebab, kuřecí stehýnka, domácí pizza i zmrzlina. Bar na pláži veliké množství evropských destilátů i nealko nápojů!

Služby hotelu
Služby byly v pořádku, vyzdvihnul bych bar na pláži(nejlepší obsluha, přátelské chování), celkově příjemná obsluha až na lobby bar naproti recepci, tam by se měli zamyslet nad svým chováním vůči hostům. Neochota, pomalá obsluha oproti zbylým barům v hotelu, otrávené obličeje, neprofesionální chování personálu.

Co nám vadilo, jak moc obsluha posluhuje ruským hostům! Několikrát jsme tomu byli svědky, hotel na této úrovně by se takto neměl chovat, už jsme to zažili při minulé dovolené v Turecku v tříhvězdičkovým hotelu,ale tady bychom to nečekali.

Pláž
Dostupnost na pláž bez problému, lehátka čisté, chodník po kterém se chodilo do moře personál několikrát denně čistil. Sprchy na pláži byli čisté, moře v pořádku, potápět se moc nedalo, ani šnorchlovat.

Tip ohledně pokoje: Ubytovali nás v pokoji v pátem patře s výhledem na bazén.
  • Datum pobytu: září 2015, cestoval(a) v páru
2  Poděkujte uživateli Rybacek M.
bbecerik, Halkla İlişkiler Müdürü v zařízení Papillon Zeugma Relaxury, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. července 2016

Vážení hosté Rybacek M,

Recenzováno: 22. září 2015

Hotel je naprosto skvělý,ubytováni hezké,velké prostorné pokoje,perfektně uklizeno..co mě ale překvapilo nejvíc během pobytu,tak vstříctnost personálu..usměvavý a vždy příjemný..Skvělé drinky i jídlo.

• Datum pobytu: červen 2015, cestoval(a) s rodinou
1  Poděkujte uživateli lukoa85.

Vážení hosté lukoa85,

Recenzováno: 15. září 2015

Hotel je po celkové rekonstrukci. Vše je krásně opravené, hotel je opravdu vkusně zařízen.. Pokoje jsou nádherné. Byli jsme ubytováni ve vilce v zahradě (tzv. lake house, oficiálně pool suite) se soukromým vstupem do bazénu a mohu říci, že bych neměnila- nádhera. Pokoj je velký, se dvěma velkými postelemi, gaučem, křeslem, televizí, koutem pro přípravu čaje apod. Koupelna je prostorná, je zde vana i sprchový kout. Šatna také velice prostorná, pojme veškerá zavazadla, oblečení atd. Na pokoji se nachází trezor, minibar, který je denně doplňován. Klimatizace samozřejmostí. Vše perfektně funguje. Úklid každý den, vždy čisto, uklizeno. Vše bez jediné chybičky. Služby v hotelu jsou na vysoké úrovni. Personál je velice milý a ochotný. Co se týče jídla, jedním slovem skvělé. Kdyby měl člověk ochutnat vše, co hotel nabízí, musel by pořád jen jíst. V hlavní restauraci jsou k dispozici snídaně, obědy, večeře, pozdní snack. V průběhu dne si navíc můžete dát výbornou zmrzlinu, pizzu, různé saláty,turecké palačinky, v cukrárně zákusky a další pochutiny, v průběhu noci si můžete objednat jídlo na pokoj. Opravdu nepřeberné množství, každý si vybere. Jídlo bylo velice chutné. V průběhu celého dne probíhaly animační programy, bylo jich opravdu mnoho- pilates, aqua aerobic, voleyball, fotbal, flexibar, step aerobic, šipky, vodní pólo.... Každý večer byl připraven různý večerní program, který byl opět na vysoké úrovni. Kolem hotelu jsou z každé strany postaveny další hotely, po pláži se dá procházet. Do centra Beleku se dá dojet taxíkem nebo místním traktorem s vláčkem. Zastávka je hned před hotelem. Na pláži je dostatečné množství lehátek. Vždy jsme našli bez nejmenších problémů místo a spousta volného místa ještě zbývala. To stejné u bazénu, nikde nebylo "narváno". Pláž je písčitá, při vstupu do moře jsou drobné kamínky, ale boty nejsou rozhodně třeba. U pláže je bar, kde si člověk může dát kávu, nepřeberné množství alkoholických nápojů, různé koktejly, nealkoholické nápoje. Výběr opravdu široký. Celkově dovolenou hodnotím jako velice povedenou, byla jsem maximálně spokojena a do tohoto hotelu se velice ráda vrátím.

• Datum pobytu: září 2015, cestoval(a) s rodinou
2  Poděkujte uživateli Michaela T.

Vážení hosté Michaela T,