Recenzováno: 15. června 2016

Ubytování: Velmi krásný a moderní pokoj s velkou koupelnou a balkonem. Každý den perfektně uklizený. Byla tam manželská postel, přistýlka a lenoška ve výklenku s okny. Minibar denně doplňován. Celkový vzhled hotelu mě velmi mile překvapil. Všude krásné doplňky,křesla, obrazy a další malé detaily, které jsme ocenili. Záchody v celém areálu hotelu vždy čisté.
Jídlo: Byli jsme na začátku sezony, proto byly některé bary ještě zavřené, ale nebylo to vůbec znát. I tak jsme měli velký výběr jídla, alkoholických i nealkoholických nápojů, zeleniny, ovoce, pizza, burgery, přílohy a neskutečné dezerty. Každý den se jídlo měnilo a vždy jsme si vybrali a pochutnali si. Balená voda byla všude k dostání buď v lednicích, barech nebo restauraci.
Služby: Všechen personál v hotelu byl perfektní. Všichni byli ochotní, milí a vždy usměvaví. Recepce v každou hodinu k dispozici, vstřícně pomohli a poradili. V restauraci hned po usednutí jsme dostali vodu a objednali si další nápoje. Stoly byly vždy čisté a nachystané k jídlu.
Zábava: V tomto hotelu jsme každý den dělali něco jiného a stejně jsme nestihli všechno. Je zde k dispozici aquapark, fotbalové hřiště, tenisové kurty, koš na basketbal, stolní fotbálek, ping pong, beachvolejbal, fitness a další možné hry, které si můžete pujčit u animátorů. Další aktivity nám připravovali úžasní animátoři, kteří nám celý pobyt zpříjemnili a bavili nás. Moc rádi vzpomínáme na Sašu a Milenu jejichž animátorské dovednosti nás zabavili na celou dovolenou. S animátory se hrály šipky, petang, vodní polo, střelba ze vzduchovky, aqua aerobik, pilates a hry u bazénu, které se každý den měnili. Za vítězství ve hře se dostává medaile a diplom. Večerní program se měnil každý večer a konal se v amfiteátru. My měli živý koncert, tanečníky různých zemí, scénky animátorů, hru muži proti ženám atd.
Celkově bychom tuto dovolenou zhodnotili skvěle. Moc jsme si ji užili, nic nám nechybělo a rádi se do tohoto hotelu vrátíme.

Tip ohledně pokoje: Pokoj v hlavní budově s výhledem na druhý bazén. Velká spokojenost a chládek.
  • Datum pobytu: červen 2016, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli Dominika V.
bbecerik, Halkla İlişkiler Müdürü v zařízení Papillon Zeugma Relaxury, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. července 2016

Vážení hosté Dominika V,

Děkuji za skvělou recenzi našeho hotelu! Jsme rádi, že jste si užil svůj pobyt a doufáme, že vás zase vidím velmi brzy.

Recenzováno: 15. června 2016 prostřednictvím mobilu

Hotel byl vynikající. Bydleli jsme v luxusním apartmá, kde jsme meli vlastni bazén a bylo to 12 dní v ráji . Nenudili jsme se ani jednu minutu , a to díky animatorskemu týmu, ktery byl skvely . Zvláště Milena a Sasha byli uzasni. Po celem hotelu cisto a personal byl prijemnej. Pristi rok to je pro nas volba c.1 :-)

Datum pobytu: červen 2016, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli Jakub P.

Vážení hosté Jakub P,

Recenzováno: 9. dubna 2016

Hotel byl naprosto úžasný, pokoje, restaurace, bary bazénová a plážová oblast naprosto čistá, udržovaná a moderně zařízená. Personál byl velice usměvavý a pečlivý. Pokoj Luxury Poolsuite byl naprosto ohromující. Velikost pokoje mě velice překvapila. Velká šatna, velká koupelna se sprchnou i vanou, ze které se dala sledovat televize. Samotný pokoj s posezením, denně doplňovaným minibarem v ceně, velkou TV, která měla i český program. Ale především úžasný velký balkón, s posezením, lehátky a schody do vlastního bazénu, který byl pro 8 vilek. Služby byly na velice vysoké úrovni, jídlo bylo vynikající a vybral by si opravdu každý, protože bylo úplně vše, dokonce i koutek s dietními jídly. Nápojů bylo nesčetné množství a dokonce i importovaný alkohol. Hotel dělá pro pohodlí, luxus a spokojenost hostů naprosto vše. Jediné mínus bych viděla moře, to se mi bohužel moc nelíbilo, bylo celkem špinavé. Hotel bych doporučila především cestovatelům co si rádi odpočnou a milují luxus.

• Datum pobytu: srpen 2015, cestoval(a) s rodinou
1  Poděkujte uživateli Ivka T.
bbecerik, Halkla İlişkiler Müdürü v zařízení Papillon Zeugma Relaxury, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. června 2016

Vážení hosté Ivka T,

Velice vám děkuji za vaši úžasnou revizi našeho hotelu! Jsme rádi, že jste spokojeni s pobytem a doufáme, že brzy tě zase vidím!

Recenzováno: 23. září 2015

Ubytování
Kvalita skvělá, pokoj byl čistý, uklizený. Každý den vyměněné ručníky, vytřeno! Zdarma bar na pokoji s nápoji,(Coca Cola, Sprite, Fanta, Efes pivo, vše v plechovkách).

Strava
Strava byla na vysoké gastronomické úrovni. Široké množství jídla (sushi, ryby, hovězí, jehněčí, kuřecí, mleté maso). Dále velké množství sýrů, domácího pečiva, domácích dezertů! Bar u bazénu velikým překvapením, podávali každý den kebab, kuřecí stehýnka, domácí pizza i zmrzlina. Bar na pláži veliké množství evropských destilátů i nealko nápojů!

Služby hotelu
Služby byly v pořádku, vyzdvihnul bych bar na pláži(nejlepší obsluha, přátelské chování), celkově příjemná obsluha až na lobby bar naproti recepci, tam by se měli zamyslet nad svým chováním vůči hostům. Neochota, pomalá obsluha oproti zbylým barům v hotelu, otrávené obličeje, neprofesionální chování personálu.

Co nám vadilo, jak moc obsluha posluhuje ruským hostům! Několikrát jsme tomu byli svědky, hotel na této úrovně by se takto neměl chovat, už jsme to zažili při minulé dovolené v Turecku v tříhvězdičkovým hotelu,ale tady bychom to nečekali.

Pláž
Dostupnost na pláž bez problému, lehátka čisté, chodník po kterém se chodilo do moře personál několikrát denně čistil. Sprchy na pláži byli čisté, moře v pořádku, potápět se moc nedalo, ani šnorchlovat.

Tip ohledně pokoje: Ubytovali nás v pokoji v pátem patře s výhledem na bazén.
  • Datum pobytu: září 2015, cestoval(a) v páru
2  Poděkujte uživateli Rybacek M.
bbecerik, Halkla İlişkiler Müdürü v zařízení Papillon Zeugma Relaxury, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. července 2016

Vážení hosté Rybacek M,

Recenzováno: 22. září 2015

Hotel je naprosto skvělý,ubytováni hezké,velké prostorné pokoje,perfektně uklizeno..co mě ale překvapilo nejvíc během pobytu,tak vstříctnost personálu..usměvavý a vždy příjemný..Skvělé drinky i jídlo.

• Datum pobytu: červen 2015, cestoval(a) s rodinou
1  Poděkujte uživateli lukoa85.

Vážení hosté lukoa85,