“Best restaurant in Omán for me”
Recenze Qibara

Qibara
Č. 1 z 42 Restaurace v Seeb
Recenzováno: 4. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Tady jsem cca před 14dni začali výlet po omanu a moje nespocetkrat se opakující chicken butter, poslední den jsem se musel vrátit. Tak příjemné prostředí, skvělý personál a bezvadný jídlo člověk jen tak nikde nepotká. Takhle se to má dělat. Kdyby šlo dát 10*, tak je dám

Datum návštěvy: leden 2020

Recenzováno: 4. února 2020 prostřednictvím mobilu

Datum návštěvy: únor 2020
Recenzováno: 4. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Datum návštěvy: leden 2020

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Qibara, si také prohlíželi

Seeb, Guvernorát Maskat
Maskat, Guvernorát Maskat

Už jste navštívili Qibara? Sdílejte své zkušenosti!