Recenzováno: 8. února 2020 prostřednictvím mobilu

Na Zilwa Att. jsme měli s přítelkyni svatbu. Vše bylo ze strany hotelu výborné. Co se týče hotelu: pokoj čistý, denně uklizeny. Meli jsem all in, jidlo výborné ve všech restaurací. To samé pití na baru, všichni barmani super prace! Celkove byli všichni zaměstnanci příjemní a pohotoví. Zdarma mnoho aktivit na moři. Pláže a okolí taky pekne. Jen more bylo takove trosku kalnejsi. Nutná obuv do moře. Hotel doporucujeme.

Datum pobytu: únor 2020
Poděkujte uživateli VacKriz.
Recenzováno: 27. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Prostredi, hotel, sluzby, jidlo naprosto vynikajici. More mělké, ale pro rodiny s malymi detmi naprosto vyhovujici. Personal velice mili, ochotny nikde jinde jsme se s tak vrelimi lidmi nesetkali. Vsude cisto. Mnoho bezplatnych aktivit v ramci ubytovani. Pujceni kajaku, šnorchlovani, obed na ostrove atd. Meli jsme pobyt s all inclusive. Hotel predcil nase ocekavani.

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli 768gabrielan.
Recenzováno: 26. března 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel jsme zvolili pro druhou cast naseho pobytu na Mauriciu,ubytovani a cely areal je mimoradny. Krasne upraveny,dobre znaceny, servis je velmi dobry a co bych vyzdvihla je nabidka restauraci (je zde 7 mist,kde se muzete najist a velmi dobre). Take nabidka zazitku/vyletu at uz snorchlovani nebo katamaran je fajn. Vyzkouseli jsme i masaz a muzeme doporucit. Jedine co nas zklamalo bylo hledani volneho mista na lehatku na plazi (mohlo bych jich byt vice) a velmi melka oblast more urcena pro plavani,spise pro svlazeni, ale pro deti super, my uz jsme za koupanim jezdili jen po vyletech a nebo sli do uzasnych bazenu,ktere Zilwa nabizi.

Datum pobytu: březen 2019
Poděkujte uživateli Zabka22.
Recenzováno: 22. prosince 2017

Mám pocit, že nám tam museli dávat nějaké drogy do pití, protože za celou dobu pobytu jsme byli nadšení :-) .. je to krásný resort se skvělými službami a opravdu nevím a nechápu jak to dělají, ale dělají to dobře :-) .. pláž a plavání v oceánu zde příliš nevynikají (už sousední resort je na tom lépe), ale to tady evidentně nikomu nevadí, protože dojem z celku je mnohem silnější :-) Krásný výhled na oceán a dokonalý servis.

Datum pobytu: prosinec 2017
2  Poděkujte uživateli Peter U.
Recenzováno: 23. srpna 2016

Hotel je moc krásný, jeli jsme sem na líbánky a 100% spokojenost. Dostali jsme pokoj hned vedle "centra dění" s krásným výhledem na moře (i z postele). Pokoj je skvěle vymyslený, strašně se mi líbil. Jídlo bylo také dobré, formou bufetu, takže den na jiné téma. Pláž je nádherná, ale nevýhodou je, že v moři není hloubka, tak není možnost se ve vodě pořádně vyřádit a zaplavat. Boty do vody také přijdou vhod. Služby hotelu co se týče vodních aktivit jsou velmi dobré. Nabízejí k půjčení zdarma spoustu sportovního vybavení (kromě tenisových míčků, které si musíte za nemalé peníze koupit :-() . Hotel doporučuji. byli jsme nadšení a nechtěli domů :-)

Datum pobytu: červenec 2016
5  Poděkujte uživateli 204baras.