Moc hezký výlet

Roztomilá procházka na hrad nad Vranovskou přehradou. Pekně upravené nádvoří vybízí k odpočinku a... přečíst další informace

Recenzováno: před 1 týdnem
petra_604
Praha, Česká republika
Hrad zajímavý z vícero úhlů

Hrad Bítov byl pro nás milým překvapením. Je velmi zachovalý včetně nádvoří. Přilehlé zahrady se... přečíst další informace

Magdalena B
Praha, Česká republika

Recenzováno: 28. října 2019

dobrá poloha, úžasné prostředí, milí lidé. Moje děti to milovaly. To je jediné místo, které mohu navštívit kolikrát.

Poděkujte uživateli LadislavBal.
Recenzováno: 14. srpna 2019

Šli jsme na prohlídku s dětmi, které si mezi okruhy vybraly mučírnu. Pan průvodce uměl vytvořit atmosféru a děti byly nadšené, jen nejmenší 2 letá se bála. Slabším povahám by mohlo být až špatně. Jinak vše na hradě se nám moc líbilo a příjemně nás překvapil, protože při vstupu na nádvoří je ještě hezčí, než při pohledu z venku.

Poděkujte uživateli SykorkaCZ.
Recenzováno: 11. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Návštěva byla úžasná, krásný zážitek. Průvodkyně skvělá, mluvila zaujatě a nestrojeně. Nádvoří krásně upraveno.Na nádvoří bufet i čisťounké wc.

Poděkujte uživateli Passport36511793793.
Recenzováno: 12. července 2019 prostřednictvím mobilu

Hrad určitě stojí za návštěvu. Krásné okolí, zajímavé expozice, parkoviště nedaleko. Ceny jednotlivých okruhů přijatelné.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli El22.
Recenzováno: 13. října 2018 prostřednictvím mobilu

Hrad leží na skále vysoko nad Vranovskou přehradou. Od parkoviště k němu vede asi 600 m dlouhá pěší cesta.

Datum zážitku: říjen 2018
Poděkujte uživateli JanM366.