Hrad zajímavý z vícero úhlů

Recenzováno: 22. září 2020
Magdalena B
Praha, Česká republika
Krasa

Tuto památku a destinaci doporučuji. Hrad Bítov je nádherný a v jeho okolí je spousta dalších... přečíst další informace

Recenzováno: 2. srpna 2020
PeczPce
Pardubice, Česká republika

Recenzováno: 22. září 2020

Hrad Bítov byl pro nás milým překvapením. Je velmi zachovalý včetně nádvoří. Přilehlé zahrady se zvířaty jsou krásně udržované a rozšiřují zajímavost celé návštěvy. Určitě doporučuji si na prohlídku hradu rezervovat víc než hodinu. Klidně půl dne a stále bude co objevovat.

Datum zážitku: září 2020
Poděkujte uživateli Magdalena B.
Recenzováno: 2. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Tuto památku a destinaci doporučuji. Hrad Bítov je nádherný a v jeho okolí je spousta dalších atrakcí k návštěvě.

Datum zážitku: srpen 2020
Poděkujte uživateli PeczPce.
Recenzováno: 11. července 2020

Rozlehlý, ale málo zajímavý díky poválečnému rabování. Místo štukovaných omítek nádherně vymalované pokoje. Panorama z oken paláce jsou jedinečné. Bhužel vycpaná zvířata (ptáci, psi, kočky, lvi, medvědi,..) mne moc nezajímají.

Datum zážitku: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli Jindra123.
Recenzováno: 31. května 2020

dne 30.5.2020 jsem s rodinou navštívila HRAD BÍTOV .
Jsme z daleka.

Cesta byla špatně značená , byl problém se na hrad dostat , ale když už jsme dojeli konečně do cíle , hrad Bítov a lidé v něm nám vše vynahradili.
Navštívili jsme v minulosti již hodně míst , ale toto nás absolutně uchvátilo.

Paní pokladní byla neuvěřitelně milá a ochotná , tímto bych ji chtěla pochválit a poděkovat za její pozitivní přístup k návštěvníkům.

Na nádvoří nás zaujala kašna s čistou vodou a větrné trumpety na střechách , které jsme nikde jinde neviděli.
Zahrada , kde rostou luční květy a běhají kozy byla malebná a romantická.
Prohlídka hradu byla velmi zajímavá a paní průvodkyně velmi milá.

Toto místo nás učarovalo, máme z něj spoustu krásných zážitků a dozvěděli jsme se mnoho zajímavých věcí.
Určitě v budoucnu hrad Bítov znovu navštívíme a budeme jej doporučovat svým známým.

Přeji spoustu spokojených návštěvníků a hradu Bítov dalších 1000 let.

Datum zážitku: květen 2020
Poděkujte uživateli Pentrlička K.
Recenzováno: 30. prosince 2019

Krásný hrad, jen když na něj jdete, tak pozor na směrovky. Jedna tam, druha tam ... Ale hrad si pamatuji před 30 lety v desolatním stavu a teď. Super.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli roman_wood_dreveny.