Recenzováno: 2. září 2019

1.9.2019 - oběd s polovičním obsazením restaurace
1. dlouhé čekání na personál, než si nás vůbec všimnul a následně jsme čekali 10 minut na pití.
2. špatná objednávka, ze 4 věcí 2 byly špatně. Že si spletou jablečný džus s jahodovým bych ještě dokázal pochopit, ale jak si mohou splést svíčkovou s řízkem ☹
3. kvalita jídla rozhodně neodpovídá ceně
Pokud se někdy ještě vrátím do Babiččina údolí, tak tomuto místu se vyhnu velkým obloukem.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Zbynek_Grifus.
Recenzováno: 31. srpna 2019

23.8.2019 sme měli v Hereckém muzeu svatbu pro 130 lidi. Tolik spokojených lidí, nadšených z jídla a prostředí jsem už dlouho neviděla. Komunikace předtím, potom, vstřícnost a ochota- vše na jedničku. Naprosto skvělé jídlo! Ubytování čisté a krásné. Když sme to chystali, strávili sme tam několik chvil na obědech a večeřích- to vše skvělé. Vřele doporučujeme! Lucia Jagerčíková Nývltová

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Lucia J.
Recenzováno: 20. července 2019 prostřednictvím mobilu

Dostatečnou dobu před plánovanou návštěvou wellnessu (cca měsíc+), kde se měla uskutečnit rozlučka se svobodou, jsem udělala rezervaci přes e-mail.
Přijeli jsme tam a paní na recepci nám oznámila ze nefunguje vířivka a že prý na mě neměli kontakt. Po absolutní neochotě nějak situaci vyřešit přišel na řadu pak kuchař. Jeho chování jsem ještě nezažila. Arogantní a nepříjemný se spoustou poznámek např: “tak je pošlete do tý žlutý vířivky. To je hrozny ta dnešní mládež” a tak dále.. vyřvával to přes celou restauraci a paní recepční tvrdila ze nic neříkal. Tak jsme se rozhodli ze si nenechame ještě více kazit den a rozlucku se svobodou. Požadovali jsme vracení peněz a odjeli, nehodlali jsme zůstat ani na oběd.
Po této zkušenosti už práh hereckého muzea Viktorka nikdy nepřekročím.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli adela_najmanova.
Recenzováno: 28. června 2019 prostřednictvím mobilu

Dnes jsme se tam zastavili po zkušenosti z minulého roku na oběd a tak hnusné jídlo jsem nejedl minimálně posledních 5 let. Objednal jsem si lákave znějící “Kuřecí pečená stehýnka na zelenině s kaší” ve skutečnosti jsem dostal dvě okoralá neokořeněná neslaná a navic pouze dušená stehna která ohřáli pouze v mikrovlnce. Zelenina byla ještě horší než to nejlevnější - rozmražená, a okoralá co lze snad udělat. Když jsem se personálu ptal jen ze zvědavosti kdy toto jídlo bylo vařeno, S úsměvem mi bylo odpovězeno že den předtím. Pokud si personál v restauraci takto představuje jídlo za 140 Kč tak by měl navštívit nejlevnější pajzly u nás v Ústeckém kraji, kde se dá takovéto jídlo nevalne kvality pořídit za 40-50 Kč ze zbytku zavodek. Žena s rodiči měla bramborovou kaši se sekánym máslovým řízkem. údajně to bylo poživatelné ale porce byla tak malá že nestačila ani našemu 6 letému synovi. Nikdy vic!

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli Lumir1488.
Recenzováno: 12. června 2019

Jedním slovem katastrofa. Na jídlo jsme čekali 80 minut, přinesli to studené, vysušené a hrozně přesolené. Cena neodpovídá kvalitě, za hlavní jídlo dáte přes 160 korun bez přílohy! Nepříjemná obsluha, jen na pití jsme čekali asi 15 minut a to zdůrazňuji, že jsme v restauraci byli jediní... Rozhodně nedoporučuji!

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli horci.