“Odbyté jídlo-kontrolujte si co vám dávají s sebou”

Kozlovna Bílá růže
Recenzováno: 19. října 2020 prostřednictvím mobilu

Vzhledem k tomu, že jsou restaurace zavřené, vzali jsme si jídlo s sebou. Na to, že jeden oběd vyšel na 200 korun, bylo jídlo neuvěřitelně odbyté a nejedlé. Kdybychom to nezjistili až doma, vrátili bychom ho. Vřele doporučuji si zkontrolovat při převzetí jídla alespoň jak vypadá nebo si raději vyberte jinou restauraci.

Poděkujte uživateli 943pavlak.

Recenzováno: 30. srpna 2020

Po usazení na zahrádce si nás dobrých deset minut nikdo ani nevšiml i když okolo chodili nejméně dvě servírky a jeden číšník. Po objednávce jsme si opět deset minut počkali. Po celou dobu čekání nás otravoval zápach z kontejneru ( dobře, za to nemůže hospoda, pokud nebyl jejich), ale bylo to tak nesnesitelné, že jsme se museli přesunout dovnitř. I přes nahlášení obsluze o přesunu se k nám další objednané pivo dostalo o dalších 20min později. Usazení u kuchyně taky nebyla šťastná volba, jelikož konverzace z kuchyně přehlušila konverzaci u našeho stolu. Tatarák byl průměrný a navrchu byl posypán hodně zvadlými klíčky ,,něčeho" co by bylo lepší tam nedávat vůbec, než v takovéto podobě. Partner zmínil, že pánské záchody jsou v dost špatném stavu ( asi 22:00) a to on většinou takové věci neřeší.
Tuto restauraci jsme vybrali na základě recenzí na netu a i když byla hodnocena jako jedna z těch lepších v Čáslavi, tak mě vyloženě zklamala.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli HaLucie.
Recenzováno: 24. ledna 2020

Včera jsem navštívil vaší restauraci s rodinou jídlo bylo podprůměrné a z kuchyně se ozívaly vulgární nadávky dle mého názoru opilého kuchaře řekl bych že to není vhodně pro dětské oči a uši.

Datum návštěvy: leden 2020
2  Poděkujte uživateli Vasiceknovak.
Recenzováno: 24. října 2019 prostřednictvím mobilu

Přesto že jsme neměli rezervaci, tak nás obsluha mile přijala a posadila do salónku. Jídlo vynikající, prostředí příjemné, obsluha bombastická. V restauraci berou i stravenky. Jediné co mě zarazilo, že jsme nedostali nápojový listek. Jinak nemám co vytknout
⭐⭐⭐⭐⭐

Poděkujte uživateli annpfee.
Recenzováno: 13. října 2019

Bloumali jsme po čáslavském náměstí a objevili pouze 2 asijské provozovny, 1 prodejnu kebabu a restauraci s nabídkou jídel z vepřových hodů. Zklamaně jsme mířili ven z města, když nás zaujala příjemně vypadající předzahrádka Kozlovny. Byli jsme rádi, že jsme se nechali zlákat k zastávce, protože jídlo (br. kaše a pečené vepřové kostky s omáčkou, dýňová polévka) bylo VYNIKAJÍCÍ, obsluha velmi příjemná a vstřícná a posezení tak bylo moc prima. Rádi se vrátíme.

Poděkujte uživateli Eva P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kozlovna Bílá růže, si také prohlíželi

Kutná Hora, Středočeský kraj

Už jste navštívili Kozlovna Bílá růže? Sdílejte své zkušenosti!