“Vyborná kachnička”

Loreta Golf Club Pyšely
Recenzováno: 10. října 2020

Loreta Golf Pyšely je můj hlavní klub. Toto hřiště se mi velmi líbí, protože architekt Keith Preston dokázal využít výhod místního členitého terénu se zachováním mnoha jednotek, lesních rohů a vzrostlých stromů, takže celý areál nepůsobí novým dojmem. V roce 2019 získalo hřiště ocenění „Golfové hřiště roku“.

Nebudu vám přinášet informace o golfových hrách, ale podělím se s vámi o zkušenostech s jídlem. Golfová restaurace, o které chci psát, má každý den speciální menu a stálé menu. Největší pochoutkou, kterou jsem si z denního menu vybral, je kachna a karlovarskými knedlíky. Protože jsem tu hrál na své narozeniny, zážitek se stal ještě lepším. Kachna byla pečená po dlouhou dobu, maso se krásně táhlo od kosti a kůžička byla křupavá tak, jak se mi to líbí. Můj týmový kolega Pavel měl také kachnu a nemohl si chuť kachny vynachválit.

Datum návštěvy: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli frantisekh2019.

Recenzováno: 7. srpna 2019

Restaurace v golfovém areálu, zajímavá nabídka jídel české kuchyně. Teplé nealko pivo natočené jsme ani nevraceli když nám přinesli snad to nejhorší espresso co jsme za posledních 5 let pili. :-(

Poděkujte uživateli Miky T.
Recenzováno: 24. července 2019

Hledal sem lepsi jidlo jako zakonceni meho nekolikamesicniho pracovniho pobytu v Cercanech. Miluji skutecne Buffalo wings a nesnasim jejich ceske gumove napodobeniny. Zde jsem nalezl prijemne prostredi s pratelskou obsluhou a vynikajici Buffala. Verim, ze i ostatni pokrmy budou vytecne.

Datum návštěvy: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Bikerpesa.
Recenzováno: 22. září 2018 prostřednictvím mobilu

Přijet opakovaně a srovnat je snadné, jednoduše kvalita trvá. Hřiště příjemné, maršál dbá o plynulost hry a umožní i několikrát předejít pomalu jdoucí hráče.
Po hře i před ni návštěva restaurace, nejprve pro pití (a v horku je ho skutečně třeba) a snack, po hře pro dobrutky. Místní chléb jedna báseň. Sem se vyplatí vracet

Datum návštěvy: srpen 2018
2  Poděkujte uživateli matanuschka1.
Recenzováno: 23. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Super jsme si zahrali golf. Hriste skvely v super stavu (vzhledem k pocasi). Ale perfektni bylo jidlo po hre. Dali jsme si lososa s cockou a pestem a byl proste luxusne dobry. Idealni. Chvilku jsme si na nej pockali a vyplatilo se. Fakt vrele a s klidem doporucuji nevynechat restauraci po hre.

Datum návštěvy: srpen 2018
2  Poděkujte uživateli homiik.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Loreta Golf Club Pyšely, si také prohlíželi

Pyšely, Středočeský kraj

Už jste navštívili Loreta Golf Club Pyšely? Sdílejte své zkušenosti!