“gurmánský zážitek”

Restaurant Adria
Kuchyně: Středomořská, Gril
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Tato restaurace je v letních dnech provoněna balkánskými písněmi a chybí zde už jen moře. Perfektní prostředí a milý personál.
Stran jídla jsme byli vždy spokojeni, ale tento víkend překonalo vše naše očekávání. Dali jsme si Kambalu a její zpracování bylo neuvěřitelné. CHodíme sem na ryby i steaky a vše bylo vždy velmi chutné. Kambala však překonala naše očekávání a se svou gramáží 2 kg jsme si na ni pochutnali ve více lidech. Opravdu doporučuji tuto restauraci.

Poděkujte uživateli Michaela O.

Recenzováno: 8. srpna 2019

Příjemné posezení na terásce a pěkný prostředí. Jídlo dobrý, akorát hranolky k burgru málo usmažené.

1  Poděkujte uživateli pavelv212.
Recenzováno: 3. srpna 2019

Výborné po všech stránkách.Měl jsem dobrý kureci vyvar a výbornou lososovou pizzu.Manzelka si pochutnala na salatu s hovezim.Víno jí taky chutnalo.Posezení na zahrádce příjemné.

1  Poděkujte uživateli Cevacek.
Recenzováno: 10. července 2019

Jakmile se objevím v Semilech, tak se těším jak malej kluk do restaurace ADRIA, protože, proč? PROTOŽE maj nejlepší, nejlegendárnější, PROSTĚ fantastickou PLJESKAVICI a to na všechny způsoby. Normálně slintám už v okamžiku, kdy se v Hradci nasměruju směr Liberec a nemůžu pustit z hlavy tu skvělou chuť, že tam prostě musím, ZNOVA A ZNOVA A ZNOVA. Jsou to balkánský mistři! Příběh: "Nemůžu zapomenout na moment, když jsem si objednal rybí polívku a slečna servírka mně ji snad i chtěla rozmluvit, aspoň mi to tak přišlo. Prostě byla podezřelá :)... přinesla ji, začnu jíst a už prvním soustem jsem věděl, že je perfektní, příšerně mi to vrtalo celou dobu hlavou, ... pak přišla parádní Pljeskavica + takovej jako vlastně "nezajímavej" zelnej salátek, nevím proč, ale prostě chutná skvěle i ten.. Jako celek je to prostě PECKA. Takže dojím polívku, hlavní jídlo s tím salátem a nedalo mi to a zeptal jsem se, proč mám pocit, že mělo být něco špatně na tý polívce, která neměla chybu? No a pochlubila se mi, že tam byl host, kterej ji označil za příšernou a vrátil ji." NAPROSTO jednoznačně můžu napsat, že to je u mě BURAN, kterej vůbec nevěděl, co plácá! Další komentář asi není potřeba! Tuhle restauraci miluju a co je na tom vtipný, že se dá říct, že je v tomhle městě v podstatě jediná, takže i kdyby tam prodávali přepálený langoše, tak je asi prodaj.. Ještě nesmím opomenout na bezvadnou a milou obsluhu, ráno, v poledne, večer... prostě pokaždý. A přikládám důkazní fotky, že nelžu :) (těch jídel teda)

Datum návštěvy: červen 2019
1  Poděkujte uživateli dramil2019.
Recenzováno: 5. června 2019

Restaurace je opravdu krasna a personal, ktery nas obsluhoval byl vlidny a rychly. Interier je opravdu na urovni. Pohodlne zidle, ktere jsou polustrovane a mekke. Obsluha funguje i venku. Pergola, ktera dava stin a ochranu pred sluncem je vynikajici v parnem lete. Parkoviste je primo u restaurace a vse je pristupne lehce i pro vozickare. Tato restaurace je na urovni a pokud Vam nevadi trochu vyssi ceny, tak si to tam zajiste uzijete. Tak krasne prostredi zajiste vzdy prinese usmev a dobrou naladu.

Datum návštěvy: květen 2019
1  Poděkujte uživateli Mike W.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant Adria, si také prohlíželi

Semily, Liberecký kraj

Turnov, Liberecký kraj
Semily, Liberecký kraj

Už jste navštívili Restaurant Adria? Sdílejte své zkušenosti!