“Příliš velké očekávání.”

Restaurant Adria
Kuchyně: Středomořská, Gril

S velkým očekáváním jsme navštívili tuto restauraci a chtěli se nechat přenést “k moři” alespoň chutěmi. Možná jsme měli příliš velké očekávání a proto hodnotim jen jako průměr. Jidlo bylo většinou chutné. Slavky na vině byly skvělé, kalamáry na grilu byly fajn, ale chobotnice nabízena s restovanou zeleninou a houbami - to byl celkem průšvih. Samotná chobotnice Ok, ale to podivné lečo bez chuti sestřelilo toto jidlo skoro až pod průměr. O absenci hub nemluvě. Škoda. Jinak servis průměrný, prostředí moc příjemné, nabídka vín pěkná.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Adela S.

Recenzováno: 28. září 2020 prostřednictvím mobilu

Dobře jsme se najedli, jako už několikrát, ale vždycky mne zaujme pozorná práce místního číšníka, který je vždy k dispozici když je třeba. Vaří tu jak bosenské speciality, tak vše od moře.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli martinnU5085QJ.
Recenzováno: 27. září 2020

V restauraci jsme si rezervovali několik dní dopředu stůl pro rodiny s dětmi přes formulář na webu. Přišlo potvrzení na email. Vše proběhlo v pořádku. Hodnotím kladně vstřícnost, umístění stolů venku v zahrádce, blízko dětského koutku. Před restaurací je parkoviště, kde se dá nechat auta i kola. Prostředí je bezbarierové. Jídlo bylo opravdu výborné a ceny dostupné.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli darg0p.
Recenzováno: 29. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Včera jsme náhodou objevili naprosto skvělou restauraci. Je to Adria v Semilech. Luxusní výběr jídel, příjemná a velmi ochotná obsluha, jídlo výborné. Dnes jsme tu v podvečer byli znovu. Nejím ryby, ale dala jsem si kvůli atmosféře steak z tuňáka. Byl to gurmánský zážitek. Děkujeme.

Datum návštěvy: srpen 2020
2  Poděkujte uživateli JajaPru.
Recenzováno: 29. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Při výletu jsme s rodinou navštívili Adrii. Slušná nabídka jídel, Pizzy, ryby či chorvatské speciality. Pstruh a pizza dobré, ale bohužel Mučkalica nic moc a dovršeno tím, že domácí chléb byl uvnitř úplně neupečený. Když jsem to řekl obsluze, tak jsem byl odseknut, že je to v pořádku.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Jiří Ž.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant Adria, si také prohlíželi

Semily, Liberecký kraj

Turnov, Liberecký kraj
Semily, Liberecký kraj

Už jste navštívili Restaurant Adria? Sdílejte své zkušenosti!