“Hotel se skvělou polohou v Hollywoodu a s úžasným personálem!”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 7 dalších stránek!
Magic Castle Hotel
Č. 2 z 350 hotelů v Los Angeles
Devonport, Austrálie
Přispěvatel úrovně 2
5 recenzí
common_n_hotel_reviews_1bd8 11 bodů za pomoc
“Hotel se skvělou polohou v Hollywoodu a s úžasným personálem!”
Recenzováno: 25. června 2014
Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál

Ubytovali jsme se tu s přítelkyní na naší nedávné cestě po Spojených státech začátkem června. Očekával jsem, že tento hotel bude s ohledem na jeho cenu ten nejhůře vybavený že všech hotelů naší cesty. Páni, jak ti nás příjemně překvapili! Nejen, že cena byla výborná a hotel se nachází jen minutu chůze od srdce Hollywood Boulevard. Náš pokoj byl navíc obrovský a byla v něm masivní pohodlná postel. Koupelna byla dost velká, aby se před zrcadlo vešli dva lidi. Byl tam velký obývací pokoj a v kuchyni byla velká lednice. Nezapomeňme taky na malou terasu, která byla skvělá na ranní pročtení novin, popíjení kávy a kouření cigarety. Personál byl velmi ochotný, jeden zaměstnanec pro nás dokonce sehnal lístky na Dodgers. Ráno jsme odešli, a když jsme se vrátili, vše bylo zařízeno. Neomezené občerstvení zdarma v hlavní hale byla úžasná věc, ačkoliv jsme tohoto luxusu moc nevyužívali. Bylo dobré vědět, že tam něco takového je. NEJVĚTŠÍ výhodou tohoto hotelu je prádelna. Vyperou vám toho kolik potřebujete, jak často potřebujete a jsou úžasně rychlí. Ráno jsme tam nechali igelitový pytel a kolem 5 odpoledne už bylo všechno v našem pokoji zabalené jako dárek v hnědém papíru s větvičkami levandule pod mašlí, aby všechno dobře drželo. WOW!!!! Celkově to byl skvělý pobyt a měli vše, co jsme jako pár potřebovali. Jedinou nevýhodou bylo, že hotel nastavil vysokou laťku očekávání na zbytek naší cesty (Los Angeles byla první zastávka). Kéž by tak měli takový kouzelný zámek všude, kam jsme jeli!

Užitečné?
5 Poděkujte uživateli danielreid.

3 056 recenzí od naší komunity

• Švédština jako první
  • Thajština jako první
  • Všechny
Nejprve čeština
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Los Angeles.
Hollywood Orchid Suites
706 recenzí
Central L.A
Hilton Los Angeles/Universal City
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Magic Castle Hotel? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Magic Castle Hotel

Zařízení: Magic Castle Hotel
Adresa: 7025 Franklin Avenue, Hollywood, Los Angeles, CA 90028-8603
Telefonní číslo:
Lokalita: USA > Kalifornie > Los Angeles > Central L.A
Vybavení:
Business centrum s přístupem k internetu Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Kuchyňský kout Restaurace Apartmány Bazén Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Rodinný hotel v Los Angeles č. 1
Romantický hotel v Los Angeles č. 2
Business hotel v Los Angeles č. 11
Rozsah cen (za noc): 4 955 Kč–10 021 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 3,5 — Magic Castle Hotel 3.5*
Pokoje: 40
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Hotels.com, Booking.com a 5viajes2012 S.L.. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Magic Castle Hotel. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Magic Castle Los Angeles
Hotel Magic Castle

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?