“Hotel se skvělou polohou v Hollywoodu a s úžasným personálem!”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 8 dalších stránek!
Magic Castle Hotel
Č. 2 z 355 hotelů v Los Angeles
Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál
Recenzováno: 25. června 2014

Ubytovali jsme se tu s přítelkyní na naší nedávné cestě po Spojených státech začátkem června. Očekával jsem, že tento hotel bude s ohledem na jeho cenu ten nejhůře vybavený že všech hotelů naší cesty. Páni, jak ti nás příjemně překvapili! Nejen, že cena byla výborná a hotel se nachází jen minutu chůze od srdce Hollywood Boulevard. Náš pokoj byl navíc obrovský a byla v něm masivní pohodlná postel. Koupelna byla dost velká, aby se před zrcadlo vešli dva lidi. Byl tam velký obývací pokoj a v kuchyni byla velká lednice. Nezapomeňme taky na malou terasu, která byla skvělá na ranní pročtení novin, popíjení kávy a kouření cigarety. Personál byl velmi ochotný, jeden zaměstnanec pro nás dokonce sehnal lístky na Dodgers. Ráno jsme odešli, a když jsme se vrátili, vše bylo zařízeno. Neomezené občerstvení zdarma v hlavní hale byla úžasná věc, ačkoliv jsme tohoto luxusu moc nevyužívali. Bylo dobré vědět, že tam něco takového je. NEJVĚTŠÍ výhodou tohoto hotelu je prádelna. Vyperou vám toho kolik potřebujete, jak často potřebujete a jsou úžasně rychlí. Ráno jsme tam nechali igelitový pytel a kolem 5 odpoledne už bylo všechno v našem pokoji zabalené jako dárek v hnědém papíru s větvičkami levandule pod mašlí, aby všechno dobře drželo. WOW!!!! Celkově to byl skvělý pobyt a měli vše, co jsme jako pár potřebovali. Jedinou nevýhodou bylo, že hotel nastavil vysokou laťku očekávání na zbytek naší cesty (Los Angeles byla první zastávka). Kéž by tak měli takový kouzelný zámek všude, kam jsme jeli!

5  Poděkujte uživateli danielreid.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v English dne www.tripadvisor.com.au. Zobrazit originál

Recenzováno: před 6 dny

Tip ohledně pokoje: We had a room on the ground level which made breakfast and evening drinks easy.
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: prosinci 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Kerstein T.
Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: listopadu 2017, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Wayne H.
Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: listopadu 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Brendan H.
Recenzováno: před 2 týdny prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: prosinci 2017, cestoval(a) s rodinou
1  Poděkujte uživateli Andrew A.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Los Angeles.
The Hollywood Roosevelt
807 recenzí
Central L.A
Holiday Inn Express Hotel & Suites Hollywood Hotel Walk of Fame
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Magic Castle Hotel? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Magic Castle Hotel

Adresa: 7025 Franklin Avenue, Hollywood, Los Angeles, CA 90028-8603
Telefonní číslo:
Lokalita: USA > Kalifornie > Los Angeles > Central L.A
Vybavení:
Business centrum s přístupem k internetu Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Kuchyňský kout Restaurace Apartmány Bazén Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Rodinný hotel v Los Angeles č. 1
Romantický hotel v Los Angeles č. 2
Business hotel v Los Angeles č. 11
Rozsah cen: 4 997 Kč–7 550 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 3,5 — Magic Castle Hotel 3.5*
Pokoje: 40
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Agoda, Hotels.com, Booking.com a 5viajes2012 S.L.. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Magic Castle Hotel. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Magic Castle Los Angeles
Hotel Magic Castle

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?