“DĚS!!”
Recenze Hotel Rozkvět

Hotel Rozkvět
Recenzováno: před 2 týdny prostřednictvím mobilu

Prý dle servírky chodím po restauracích s uvřéskaným děckem a odcházím bez placení, že se to má o mně psát kdesi na internetě, což jsem jako pomluvu řešila na policii a řeší se to do dnes ... Po napsání pravdivé recenze o události o tom, jak mně několikrát servírky z hotelu Rozkvět osočili, jak mně uráželi a chovali se absolutně diskriminačně, že nějaká osoba vymýšlela pomluvy, napadli a chovali se ke mně nehorázně,že jsem sežrala prý moc polévky apod. šla jsem dnes jako doprovod, kdy nás tam přišlo 5 a takto jsme byli vyhozeni. - ,,Seber se a vypadni,, a oslovil mně celým jménem i příjmením na celou restauraci nějaký muž (asi číšník) s tím, že tam u nich mám výslovně já zákaz, ale odmítl obsloužit i ostatní hosty, kteří přišli se mnou a vyhodil i je, prý za to, že jsem jim kdysi napsala nelichotivou recenzi.Pokud nechcete být vyhozeni z hotelu Rozkvět ve Veselí nad Moravou , nepište pravdivé recenze, pokud by se tedy nejednalo o chválu.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli 325alenas.

Recenzováno: 31. října 2019

Výborné jídlo, výběr skvělých vín, velmi milý a ochotný personál. Děkujeme
PS: i pivko je tu asi nejlepší ve Veselí

Datum návštěvy: listopad 2018
1  Poděkujte uživateli Raduska74.
Recenzováno: 13. října 2019

Při oběde sem zvyklí platit stevenkama, tu mají nastavené vlastní pravidla ohledne platby. Majitelka lítá jak utržená s řeteze i když je v restauraci poloprázdno. Vnáší chaos a neklid při oběde.

Datum návštěvy: září 2019
1  Poděkujte uživateli jarooooooooooooo.
Recenzováno: 5. dubna 2019

obsluha je rychlá, příjemná, výběr z pěti jídel, i když postupně škrtají a kolem půl druhé už většinou výběr jen ze dvou jídel, ale to je pochopitelné. Poslední dobou jsou porce trošku menší, ale jinak naprostá spokojenost, příjemné prostředí, nově zrekonstruované.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli rudolfinapopperova.
Recenzováno: 6. března 2019

Tuto restauraci jsem si oblíbila díky výborným poledním meníčkům, každý den jedna polévka a výběr z pěti hlavních jídel. Jsou zde také dezerty. Když potřebujete rychle a dobře poobědvat, je to správná volba, obsluha je rychlá, přinesou automaticky polévku v míse a zároveň si objednáte hlavní jídlo, případně pití. Platí se u baru. Berou stravenky i platební karty. Jídla jsou velmi chutná, téměř každý den je jedno jídlo s lososem. V letním období se dá sedět venku na rozlehlé terase. Resturace je nově zrekonstruovaná, velmi hezké příjemné moderní čisté prostředí.

Datum návštěvy: březen 2019
4  Poděkujte uživateli Katerinaha.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hotel Rozkvět, si také prohlíželi

Veselí nad Moravou, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Hotel Rozkvět? Sdílejte své zkušenosti!