“Kurz vaření piva”

Rodinný Pivovar Neumann
Recenzováno: 16. října 2020

V měsíci říjnu jsme se v šestičlenné skupině v pivovaru Neumann zúčastnili Kurzu vaření piva. Kurz překonal naše očekávání, snídaně, svačina, oběd i množství piva vypitého během kurzu byli nadmíru veliké. Sládek Václav nás provedl celým procesem vaření piva, vše jsme si také sami vyzkoušeli, mnoho zajímavých informací se dozvěděli, úžasně se pobavili a odpočinuli si. Notně unaveni jsme využili i možnosti přespání v místě kurzu a ráno se velmi neradi odebrali k domovům. Tento kurz doporučujeme především milovníkům dobrého piva, nicméně ani ženy se zde nebudou nudit, celkově jde především o relaxaci a zábavu.

Poděkujte uživateli 388franti_ekj.

Recenzováno: 4. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Úžasný oběd! Dobre pivo že svého pivovaru, jídlo poctivé porce a velice chutné. Nevýhoda - malé talíře Doporučuji

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli 146petrz.
Recenzováno: 7. července 2020 prostřednictvím mobilu

Opět po dvou letech na obědě u Neumannů a opět skvělé! Hovězí vývar, trojitý kuřecí řízek s americkými hranolkami, nakládaná žebírka nebo “sloní ucho”? Všechno skvělé a rychlé. Výborná obsluha! A komentáře k cenám? Za ty peníze se jinde najíte tak z 30%. A podstatně hůř. Určitě se vrátíme! Díky!

Datum návštěvy: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli ale_b228.
Recenzováno: 29. července 2019

Několikrát jsem tento pivovar navštívil a zatím jsem se nikdy nezklamal.
Pivo mají výborné, různé domácí druhy.
Obsluha velmi příjemná a co je výhodou, do restaurace Vás přivezou a také odvezou, ale pouze z okolí Mšena.
Doporučuji k návštěvě.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli otahala.
Recenzováno: 10. července 2018

Restaurace je pěkně zařízená, nabízí příjemné posezení,...jen nás trochu zarazily vysoké ceny za jídlo, které nebylo nijak výjimečné.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli IvanaS340.

Už jste navštívili Rodinný Pivovar Neumann? Sdílejte své zkušenosti!