Recenzováno: 15. září 2019

Po patnácti minutách čekání jsme si došli k obsluze říct, že si chceme objednat. Přišli a při objednání z listku, který byl na stole, jsme zjistili, že už neplatí. Donesli nám nový, nezeptali se nás, co si dáme k piti. Skoro jsem se chtěla omluvit, že obtěžujeme. Nakonec jsme se zvedli a odešli. Myslím, že to doteď nezaregistrovali. Smutné.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Soňa D.
Recenzováno: 2. září 2019 prostřednictvím mobilu

Objednali jsme si "středeční" burger "Praha", u něhož jsme očekávali podle názvu, že se bude jednat o vlajkovou loď hotelu.
Opak byl pravdou. :-( Burger spočíval v osmažené prefabrikované homogenní placce jakési hmoty, která byla vydávána za hovězí maso. K tomu houska nevalné kvality. Na zeleninu po traumatu s "masem" si nevzpomínám.
Burgery jsme vrátili. Tragédie byla dovršena reakcí paní "vedoucí" na výtku. Prý, co bychom chtěli za 139 Kč a že si burgery všichni chválí. Předně bych za 139 korun chtěl poctivé maso a nikoli amarouny. A tvrzení, že si "všichni" burgery chválí, považuji za účelovou lež. Takový hnus si nikdo nemůže chválit, leda by přišel ve válce o všechny chuťové buňky.
Pivo na zahrádce je mizerné. Ve 30 stupních leží sudy s pivem. Pivo je pak šokově zchlazeno. Jistě si dovedete představit, jak se pivu asi daří. :-(
Za mě celková katastrofa.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli davidmetaforos.
Recenzováno: 25. července 2019

Hotel je čistý a pohodlný, dobré snídaně (pravda trochu jednotvárné, ale za dobrou cenu). Příjemný a ochotný personál. Dobrá kuchyně v hotelové restauraci s bleskovou obsluhou, skvělé pivo Čáp. Na odbíjení zvonů na protější věži jsem si rychle zvykl :-)

Pozor na rezervace přes booking.com!. Ta udávala "přibližnou" cenu. Toto je u závazné rezervace nepřijatelné. Pokud dojde k rezervaci s platnými storno podmínkami, tato rezervace je závazná pro všechny strany včetně ceny. Slovo "přibližně" je tedy v takovém případě nesmysl.
Na místě jsem zjistil, že cena pokoje je v tomto termínu vyšší, ale personál ochotně rozdíl vyrovnal. Výhoda rezervace přes booking.com je tedy s otazníkem.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Vladimir M.
Recenzováno: 10. července 2018 prostřednictvím mobilu

Pozval jsem manželku na oběd a posezení do hotelu Praha v Potštejně. Důvodů jsem měl hned několik. Manželka z Potštejna pochází. Na sále tohoto hotelu jsme se v roce 1967 poznali. Já zde hrál s kapelou na tehdejších čajích. Pak jsme zde měli v roce 1969 svatební hostinu. A navíc měla manželka svátek. Takže jasná volba. Hotel Praha prošel od těch dob rekonstrukcí a výsledek se nám velice líbil. Příjemné prostředí a příjemný personál. Jídelní lístek byl plný sympatických nabídek. Vybrané jídlo nám velice chutnalo, množství i cena podle našeho názoru naprosto v pořádku. Obsluze se nedalo nic vytknout, byla rychlá a pohodová. A jako bonus je to, že hotel Praha leží v nádherném letovisku Potštejn, který zve k pobytu a procházkám do okolí. Např. podél Divoké Orlice do údolí Vochtánka, na zříceninu hradu Potštejn, nedaleký hrad Litice, atd. Takže návštěvu můžeme vřele doporučit.

Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli Jaroslav K.
Recenzováno: 4. června 2018

Bylo nás devět a podařilo se nám v sobotu v době oběda ukořistit místa venku pod stromy, což je docela zázrak (nebyli jsme tam poprvé)... Můžu jenom chválit: pohodlné sezení, hbitá a příjemná obsluha, sklenice piva i jiných nápojů orosené, jídla vynikající (svíčková, slovenská pochoutka s bramb. plackami, kančí výpečky s cibulovým zelím a chlupatými knedliky....). Dojedli jsme, vypili jsme a honem jsme uvolnili stůl dalším čekajícím, kteří nám byli vděční :-)

Tip ohledně pokoje: nebyli jsme ubytování
Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli boskovaz.