“4aj na zahřátí”
Recenze Cafe Pensjonat

Cafe Pensjonat
Recenzováno: 3. ledna 2020

Stavili jsme se v této restauraci na čaj, protože venku bylo zima, sněžilo a foukal silný vítr. Měli jsme s sebou 2 pejsky a obsluha nás bez řečí pustila dovnitř i s nimi. Okamžitě nám byla nabídnuta voda pro psy, dost nás to překvapilo, protože u nás v Čechách to taková samozřejmost není.
Velice milá, ochotná obsluha, nešizený svařák a nádherné prostředí, kde na vás dýchne závan starých časů. Všem doporučuji návštěvu. Na tuhle restauraci nikdy nezapomeneme a budeme ji doporučovat všem svým známým.

Datum návštěvy: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli ladymaki2018.

Recenzováno: 25. února 2017 prostřednictvím mobilu

Datum návštěvy: červenec 2020

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cafe Pensjonat, si také prohlíželi

Krzywaczka, Malopolské vojvodství

Lanckorona, Malopolské vojvodství

Už jste navštívili Cafe Pensjonat? Sdílejte své zkušenosti!