“Nebeské místo ”

Dvorek :: café wine bistro :: Bořetice
Recenzováno: 17. února 2018 prostřednictvím mobilu

Měli jsme velké štěstí, ze zrovna včera otevřeli po zimní pauze a ještě větší, ze bylo místo. Určitě doporučuji rezervaci, pokud se nedá být venku.
Jinak slova jsou zbytečná, skvěle zákusky, víno a příjemná obsluha.
Fakt super!

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli Mechiko.

Recenzováno: 3. října 2017 prostřednictvím mobilu

Po vyhledání na TripAdvisor cílená návštěva.
Doporučení a chválu naprosto sdílíme.
Místo: malý, venkovský, nesmírně útulný interiér i exteriér v příjemném moderním pojetí
Nabídka: vynikající ovocné limonády, teplé i studené, moc dobré paštiky a úžasné zákusky - nebylo co by nám nechutnalo
Obsluha: velmi ochotná, srdečná a milá... a rychlá

“když to baví personál, baví to i hosty”

Datum návštěvy: říjen 2017
Poděkujte uživateli Pe E.
Recenzováno: 16. září 2017 prostřednictvím mobilu

Výborná káva, dobré víno a super paštika k zakousnuti. Pozorna obsluha a fajn posezení. Z naší návštěvy není co vytknout.

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli dvejsada.
Recenzováno: 9. srpna 2017

Tohle místo má Genius Loci. Přidejte milou obsluhu a fantastické zákusky, které jsou každý den jiné, pestrou nabídku domácích limonád a na pohodové odpoledne máte zaděláno. Jediné, co mě moc nenadchlo, byla nabídka vín, vybrané mi nechutnalo.
Na druhou stranu, kde vám hned při příchodu nalijí vodu s bylinkami nebo citronem.
Ale člověk tam jde pro úplně jiné hodnoty, takže to rozhodně není na stržení hvězdičky.

Datum návštěvy: srpen 2017
Poděkujte uživateli Ginginka.
Recenzováno: 30. července 2017

Kolem Dvorku jsme procházeli a přešlapovali před vchodem, jestli vůbec do dvora vejít. Jaké však bylo naše překvapení, když jsme jsme nakonec vešli. Příjemné a krásné prostředí, milá obsluha. My dospělí jsme si dali kávu, víno a vodu, děti si vybraly dezerty. Frmol byl nejen venku na dvorku, ale i uvnitř bistra, přesto tři usměvavé servírky vše stíhaly. Až příště zavítáme do Bořetic, určitě se do Dvorku rádi vrátíme.

Datum návštěvy: červenec 2017
Poděkujte uživateli Jarmila C.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Dvorek :: café wine bistro :: Bořetice, si také prohlíželi

Hustopeče, Jihomoravský kraj

Bořetice, Jihomoravský kraj

Velke Pavlovice, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Dvorek :: café wine bistro :: Bořetice? Sdílejte své zkušenosti!