“Příjemné posezení v domácí zahrádce ”

Dvorek :: café wine bistro :: Bořetice
Recenzováno: 10. června 2018 prostřednictvím mobilu

Chvilku na Dvorku jsme si maximálně užili. Pustili nás se třemi pejsky, pochutnali jsme si jak na kávě, tak na dezertu. Obsluha velmi milá a prostředí moc pěkné. Pohodička, člověk by tam proseděl celý den, to by ale museli zavést hodinovou taxu :-D Děkujeme.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Luc K.

Recenzováno: 17. května 2018

Stylovka, skvělá obsluha, perfektní víno, hrací koutek pro děti...nedá se nic vytknout...Škoda ze není více takových podniku

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Oto D.
Recenzováno: 5. května 2018

Moc příjemné místo, výborná káva, výborný višňový cheesecake a široký výběr domácích limonád. Mohu jen doporučit!

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli Lenka R.
Recenzováno: 17. února 2018 prostřednictvím mobilu

Měli jsme velké štěstí, ze zrovna včera otevřeli po zimní pauze a ještě větší, ze bylo místo. Určitě doporučuji rezervaci, pokud se nedá být venku.
Jinak slova jsou zbytečná, skvěle zákusky, víno a příjemná obsluha.
Fakt super!

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli Mechiko.
Recenzováno: 3. října 2017 prostřednictvím mobilu

Po vyhledání na TripAdvisor cílená návštěva.
Doporučení a chválu naprosto sdílíme.
Místo: malý, venkovský, nesmírně útulný interiér i exteriér v příjemném moderním pojetí
Nabídka: vynikající ovocné limonády, teplé i studené, moc dobré paštiky a úžasné zákusky - nebylo co by nám nechutnalo
Obsluha: velmi ochotná, srdečná a milá... a rychlá

“když to baví personál, baví to i hosty”

Datum návštěvy: říjen 2017
Poděkujte uživateli Pe E.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Dvorek :: café wine bistro :: Bořetice, si také prohlíželi

Hustopeče, Jihomoravský kraj

Bořetice, Jihomoravský kraj

Velke Pavlovice, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Dvorek :: café wine bistro :: Bořetice? Sdílejte své zkušenosti!