“Dvorek s pozitivni energii”

Dvorek :: café wine bistro :: Bořetice
Recenzováno: 30. července 2018 prostřednictvím mobilu

Klidne, stylove posezeni s vyberem dobrutek, ktere vas harmonicky vyladi. Prijemny personal. Moc se mi nechce napsat :"vyzkousejte", protoze pak se nebudu mit kam sednout :-)

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli IvaTuckova69.

Recenzováno: 10. července 2018

Zastavili jsme se na dvorku po náročném večeru ve sklípku a musím říct, že jako restart je to pecka :) Pocitově jako "u babičky na zápraží", výborná limonáda, cappuccino i dort! :) Moc doporučuju !:)

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Liduš N.
Recenzováno: 10. června 2018 prostřednictvím mobilu

Chvilku na Dvorku jsme si maximálně užili. Pustili nás se třemi pejsky, pochutnali jsme si jak na kávě, tak na dezertu. Obsluha velmi milá a prostředí moc pěkné. Pohodička, člověk by tam proseděl celý den, to by ale museli zavést hodinovou taxu :-D Děkujeme.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Luc K.
Recenzováno: 17. května 2018

Stylovka, skvělá obsluha, perfektní víno, hrací koutek pro děti...nedá se nic vytknout...Škoda ze není více takových podniku

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Oto D.
Recenzováno: 5. května 2018

Moc příjemné místo, výborná káva, výborný višňový cheesecake a široký výběr domácích limonád. Mohu jen doporučit!

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli Lenka R.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Dvorek :: café wine bistro :: Bořetice, si také prohlíželi

Hustopeče, Jihomoravský kraj

Bořetice, Jihomoravský kraj

Velke Pavlovice, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Dvorek :: café wine bistro :: Bořetice? Sdílejte své zkušenosti!