“Perly jižní Moravy nemusí být vždy jen památky”

Dvorek :: café wine bistro :: Bořetice
Recenzováno: 3. srpna 2018

Už samotný fakt, že všechna dosavadní hodnocení jsou za plný počet hvězdiček vypovídá o výjimečnosti tohoto místa. A ani to mé zaběhnutý pořádek nezmění. Cesta na turisticky zajímavý jih Moravy měla jen několik předem plánovaných zastávek a Dvorek byla jedna z nich. Byli jsme zde nadšeni. Kouzlo prostředí bylo podtrženo i neméně magickými dortíky a skvělou kávou. Při posazení je vám hned k dispozici lahvička vody pro osvěžení. Pro ty, kteří mají rádi i sladší varianty nápojů čekají skvělé limonády. Co se nabízeného vína týká, troufám si říct, že si tu svou decku vybere jak protřelý jazyk odborníka stejně jako "nevinného" dobrodruha. Dvorek na mě působí jako podnik, o který je ze strany majitele s láskou pečováno. To se promítne i do nelehkého výběru spolehlivých a kvalitních dodavatelů, kde peníze nejsou na prvním místě. Tohle vše dělá Dvorek místem, kam se rádi vrátíte a nebude vám vadit si kvůli tomu i několik kilometrů zajet.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Jan B.

Recenzováno: 30. července 2018 prostřednictvím mobilu

Klidne, stylove posezeni s vyberem dobrutek, ktere vas harmonicky vyladi. Prijemny personal. Moc se mi nechce napsat :"vyzkousejte", protoze pak se nebudu mit kam sednout :-)

Poděkujte uživateli IvaTuckova69.
Recenzováno: 10. července 2018

Zastavili jsme se na dvorku po náročném večeru ve sklípku a musím říct, že jako restart je to pecka :) Pocitově jako "u babičky na zápraží", výborná limonáda, cappuccino i dort! :) Moc doporučuju !:)

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Liduš N.
Recenzováno: 10. června 2018 prostřednictvím mobilu

Chvilku na Dvorku jsme si maximálně užili. Pustili nás se třemi pejsky, pochutnali jsme si jak na kávě, tak na dezertu. Obsluha velmi milá a prostředí moc pěkné. Pohodička, člověk by tam proseděl celý den, to by ale museli zavést hodinovou taxu :-D Děkujeme.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Luc K.
Recenzováno: 17. května 2018

Stylovka, skvělá obsluha, perfektní víno, hrací koutek pro děti...nedá se nic vytknout...Škoda ze není více takových podniku

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Oto D.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Dvorek :: café wine bistro :: Bořetice, si také prohlíželi

Hustopeče, Jihomoravský kraj

Bořetice, Jihomoravský kraj

Velke Pavlovice, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Dvorek :: café wine bistro :: Bořetice? Sdílejte své zkušenosti!