Recenzováno: 20. srpna 2020

Penzion jako z dob socialismu. Malé pokoje, žádné vybavení, koupelna - katastrofa, viz. fotky...Uvítací večeře - řízek a suché brambory. Druhá večeře - raut a ochutnávka vín - výborné. Ráno k snídani docela omezený výběr. Nelze platit kartou. Obsluha ochotná, mladší servírka obsluhovala i venku, starší trochu nestíhala...

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli mikewM8587EI.
Recenzováno: 22. června 2020

3 páry jsme hledali pobyt na Silvestra ...nic náročného, ale nechtěli jsme zůstat doma. Narazila jsem na slevomatu na nabídku Penzionu v zahraničí. Snídaně v cené, DJ na Silvestra, den předtím zabijačka s celodenní konzumací svařáku ..no znělo to podezřele a cena nízká ...takže jsme zradu čekali a bylo to tak. Pokoje uklizené , ale vybavené asi na nějakém bazarku. Začalo to zapáchajícím pokojem po odpadech ...vyreklamovala jsem a dostali jsme pokoj kde se dlouhodobě netopilo, koupelna zmrzlá, bez topení. Ze sprchy netekla voda ...vytékala pouze z prasklin v hadici, takže jsme si ji pověsili kolem krku a umyli jsme se :). Druhý den se objevila myš ...tak jsme si sehnali pastičku a ulovili jsme ji. V jídelně bylo málo místa, takže kdo přišel poslední tak si prý měl sednout , kde zbylo místo ...takže taťka jinak, mamka jinam a děti taky ...nebo parta - každý jinam - takže spousta naštvaných lidí. Jídlo velmi skromné .. sýra, salám, jogurt, houska, marmeláda, párek - nejlevnější možné, odpovídající ceně. Zabijačka ...ta byla na koukání, žádné sousto na okoštování, nikdo to nečekal , takže nakrknutí přihlížející ...svařák přinesli po hodině , půlku hrnce a nalili polovině postávajících a další svařák zase za hodinu. Ze zabijačky byla nakonec večeře , zase velmi skromná ...kdo nepřišel přesně na čas tak mu zbyla studená jitrnice , jelito ...ale prý na začátku byl guláš ...my ho nestihli a polovina hostů taky ne ....prý si ti první vzali moc ...Takže teď už jste potkávali po penzionu spoustu naštvaných lidí, večer byla cimbálovka a dorazilo nás asi 20 z 60 hostů ...kožené obličeje, žádná nálada. No máme na co vzpomínat ještě dlouho ... bylo to levné a špatné ....

Tip ohledně pokoje: pokoje v přístavbě jsou o málo lepší.
Datum pobytu: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Pulied.
Recenzováno: 21. června 2020

Ochotný a milý personál, snaží se. Ubytování normální průměr, čisto. Strava chutná a v pohodě. Recenze nám nahnaly strach, ale bylo to tam moc fajn. Lidi proberte se. Co by jste chtěli za 1600 pro dva na dvě noci s polopenzí, hudbou a koštovačkou? Pokud se vám nelíbí, objedneje si hotel vedle za trojnásobek ceny. My byli spokojeni a moc děkujeme
Nás bylo 8 a všichni jsme byli spokojeni.

Datum pobytu: červen 2020
Poděkujte uživateli 866marcel_.
Recenzováno: 12. listopadu 2019

V tomto penzionu jsme strávili 2 noci a byli jsme naprosto spokojeni. K večeři byl řízek s bramborem, naprosto vynikající. První večer byla živá hudba, téměř všichni tančili a víno bylo taky dobré. Snídaně mohly být bohatší, ale za ty prachy to byl luxus. Druhý den večer raut a neomezená konzumace vína. Víno dobré, spokojenost. Pokoje byly čisté, snad pouze v koupelně bylo upadlé prkýnko na WC, ale žádný velký problém. Za 1600,- Kč pro 2 lidi naprosto super.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli bobsatko.
Recenzováno: 22. září 2019

Náš pobyt byl na dvě noci na voucher. Ano za tu cenu nelze čekat zázraky, ale náš pokoj a nejen náš podle řečí ostatních (stačilo zaslechnout řeč na chodbě nebo u stolu) jedna velká hrůza. Někteří po jedné noci raději odjeli a se slovy, že nejlepší je poslat ČOI hledali ubytování jinde. Jestli byl některý pokoj lepší, tak asi jen pro známe nebo za úplatek. Ale také to asi nebylo nic moc. Okna na pokoji umístěná výš, takže někdo nemá ani výhled a ti vyšší jen částečný. Matrace byly tak strašně měkké a proležené, že byl cítit lamelový rošt, který byl polámaný a po opravě se dalo opatrně lehnout. Žaluzie nefunkční, takže v létě slunce pálí do pokoje. Není ani malá lednička, ovladač od TV nefunkční. TV ovládat pouze na přístroji. Sprchová baterie se závěsem - plíseň a to celkem velká. Některé jídlo už po 10-15 minutách nebylo a nebylo ani doplňováno a po dotazu zda bude bylo řečeno - "není a už nebude" . Někteří si dělali na snídani svačiny na celý den a na výlet, čímž na ostatní nezbylo. Personál neřekl nic. Jídlo, které mělo být teplé nebo horké bylo vlažné nebo studené a některé tak nasáklé tukem, že se nedalo jíst. Při návštěvě vinných sklípků, (kterých je v okolí dostatek) jsme sdělili, kde jsme ubytovaní došlo ke smíchu. Věděli jak to v penzionu funguje a vypadá. Jediné plus je krajina jak pro pěší tak cyklisty. Parkování u hotelu za poplatek na rozbitém prostoru před a vedle penzionu. Pokud zaprší jsou někteří v blátě. Pobytová taxa za osobu 50Kč. Jedna z větších jako jsme kde platili. WiFi je zdarma, ale bohužel nefunkční po připojení pár účastníků a venku na zahrádce vůbec.Takže v podstatě WiFi není. Ostatním opravdu vůůůůůbec nedoporučuji.

Tip ohledně pokoje: žádný, skoro všechny jsou stejné
Datum pobytu: září 2019
2  Poděkujte uživateli brudrkolda.