Recenzováno: 9. listopadu 2019

Velké překvapení. Neskutečně milý a usměvavý personál. Pokoje čisté, pohodlné. Na jídle v restauraci jsme si pochutnaly. Moc se nám líbí jak se tu o nás starají. Masáž se zábalem byla opravdu skvělá, velmi uvolňující.Opravdu perfektní relax. Pobyt v tomto hotelu doporučuji k relaxu i aktivní zábavě.

Datum pobytu: listopad 2019
1  Poděkujte uživateli Hana S.
Recenzováno: 12. června 2018

Naprostá spokojenost se vším - milý personál celého hotelu, čisté pokoje, výborná kuchyně a špičkové wellness. Na hotel ☆☆☆ velmi příjemné překvapení. Dámskou jízdu jsme si opravdu užily.
Mockrát děkuji ochotné paní recepční za zaslání zapomenuté tašky v pokoji.

Datum pobytu: červen 2018
2  Poděkujte uživateli Dslaavka.
Recenzováno: 20. května 2018

Když vás hned po vstupu do hotelu uvítá usměvavá a velice ochotná recepční, máte čistý a pěkný pokoj, dál milou obsluhu od restaurace až po wellness, dobré jídlo, maséra u kterého byste s radostí vydrželi ne půl hodiny ale klidně půl dne, k tomu bowling, solnou jeskyni a ne zrovna málo možností na pěkný výlet, pak mi věře, že se vám ani nebude chtít odjet. Tedy alespoň nám se po takhle příjemném víkendu opravdu odjíždět nechtělo.. :)

Datum pobytu: květen 2018
3  Poděkujte uživateli Jana L.
Recenzováno: 26. dubna 2018

Pobyt v hotelu Tatra jsme dostaly s maminkou jako vánoční dárek,nic lepšího jsme si nemohly přát.Hotel je super, čisto, klid,příjemné prostředí, personál vstřícný,jídlo chutné. Masáže, solná jeskyňka i výřivka nemají chybu. Odpočinek v tomto hotelu splnil naše očekávání.

Datum pobytu: duben 2018
2  Poděkujte uživateli 822ilonan.
Recenzováno: 14. února 2018

Moc pěkný, čistý a krásně provoněný hotel. Milý a vstřícný personál, vynikající jídlo, špičkový maséři a luxusní wellness. Zejména venkovní vířivka nemá chybu, i při mrazivých teplotách po celou dobu drží teplotu vody cca 37 stupňů (ne všude to tak dobře funguje). Doporučuji.

Datum pobytu: únor 2018
1  Poděkujte uživateli _nelisa4.