“Fajn bowling”
Recenze Srub Karolina

Srub Karolina
Recenzováno: 24. listopadu 2019

Navštívili jsme kvůli bowlingu - měli jsme ho jen pro sebe, fajn. :-)
Personál ochotný. Měli jsme k bowlingu jen pití, vedle je i restaurace (nevyužili jsme).

Poděkujte uživateli MisaVon.

Recenzováno: 29. srpna 2019

komercne postaveny srub misto bez atmosfery . pri vstupu pokuruje kuchar a obezni uklizecky aniz by nekdo odpovedel na pozdrav. brigadnici v kuchyni i na place. servirky nejiste. v kuchyni vari pan maggi. ceny vyssi. detsky koutek je. wc ciste. sem se nechodi na pivo na kavu. v polevce mraz.zelenina maggi. holand. rizek bez syru za to nacpany majorankou. priste zkusim jinde..

Poděkujte uživateli Tomáš L.
Recenzováno: 20. srpna 2019

Cokoliv, co jsme zde objednali, bylo skvělé. Hlavní jídlo, dezerty, nápoje. Ale ceny jsou vyšší, hlavně večer (polední nabídka je cca 2x dražší).
Ochotná obsluha, hezké prostředí. Na oběd asi není v Deštné lepší volba.

Poděkujte uživateli GlobeElement.
Recenzováno: 8. července 2019

Pivko Plzeň nic moc, proto bod dolů. Ale jídlo super. Špagety aglio olio pikantní, velká porce, moc jsem si pochutnal. Rodinka si dala Salát Caesar a všichni byli maximálně spokojeni. I přes vyšší cenu mohu jen doporučit, jídlo stojí za to...

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Janek O.
Recenzováno: 25. května 2019 prostřednictvím mobilu

Zašli sme si sem na večeři. Jídlo velmi dobré. Mohli sme dovnitř i se psi. Obsluha rychlá a příjemná. Krásné prostředí. Jen jídlo spíše dražší.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli Petr H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Srub Karolina, si také prohlíželi

Deštné v Orlických Horách, Královéhradecký kraj
Duszniki Zdroj, Dolnoslezské vojvodství

Duszniki Zdroj, Dolnoslezské vojvodství
Kudowa-Zdroj, Dolnoslezské vojvodství

Už jste navštívili Srub Karolina? Sdílejte své zkušenosti!