“To nejlepší nakonec....”
Recenze Srub Karolina

Srub Karolina
Recenzováno: 15. října 2020

Objevili jsme tento skvělý podnik pomalu úplně náhodou...

Skvělá kávička s dortíkem a velmi příjemné prostředí nám zvedla náladu.

Původně jsme si chtěli dát kávičku jinde, ale tam o nás zjevně nikdo nestál, tedy naštěstí neb jsme se tak dostali sem do Karolíny.

Slečna servírka byla velmi milá a příjemná. Zásobila nás i letákem na Zvonaře a keramičku.

Příště už nemusíme nic hledat a naše kroky povedou rovnou sem.

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli MartinaT1619.

Recenzováno: 15. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Vynikající a navíc krasně prezentované jídlo. Po celodenní túře v horách velmi přojemné prostředí. Rychlá a vstřicná obsluha, vřele doporučujeme.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli 332mark_tab.
Recenzováno: 24. července 2020

Měli jsme 5 jídel a všichni jsme si moc pochutnali. Měli jsme vepřové i kureci steaky. Malé plus i obsluze která mě (zbytecne) varovala ze jalapeňos jsou velmi palive. Prostředí je moc hezke se zahradnik s výhledem na kostelík naproti. Byly jsme na večeři, ale podle jidelaku denní mění vypadalo velice zajímavé. Byly jsme i v jiných restauracích v okolí a rozhodne nejlepsi.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli peroumic.
Recenzováno: 24. července 2020 prostřednictvím mobilu

Dnes jsme navštívili Karolínku na oběd a musím jen chválit a chválit. Výběr byl čistě náhodný, ale zvolili jsme výborně. Byli jsme ve větší skupině s dětmi, ani přes to, nebyl nic problém. Obsluha velice příjemná a rychlá, jídlo prostě super a naprosto odpovídalo cenám. Díky většímu počtu lidí jsme měli poměrně slušný průřez lístků a vše, co jsem mohl ochutnat, bylo opravdu velice dobré. Jen tak dále!

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli janjH3325DL.
Recenzováno: 24. listopadu 2019

Navštívili jsme kvůli bowlingu - měli jsme ho jen pro sebe, fajn. :-)
Personál ochotný. Měli jsme k bowlingu jen pití, vedle je i restaurace (nevyužili jsme).

Poděkujte uživateli MisaVon.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Srub Karolina, si také prohlíželi

Deštné v Orlických Horách, Královéhradecký kraj
Duszniki Zdroj, Dolnoslezské vojvodství

Duszniki Zdroj, Dolnoslezské vojvodství
Kudowa-Zdroj, Dolnoslezské vojvodství

Už jste navštívili Srub Karolina? Sdílejte své zkušenosti!