Jednoduse uzasne

Krasne vyrobky, koupili jsme si nadherny zvon ke vchodovym dverim. Prodavaji mistni bylinkove sirupy

Recenzováno: 7. srpna 2019
Jenda-Novak
Procházka po Deštném

Recenzováno: 16. prosince 2018
Indira10777
Karviná, Česká republika

Recenzováno: 22. listopadu 2019

Zajímavé místo, navštívili jsme při pobytu v Deštné. Hrající zvonkohra je skutečně pěkná - stojí za zastavení. Odvezli jsme si samozřejmě i hrneček od paní hrnčířky. :-)

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli MisaVon.
Recenzováno: 7. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli Jenda-Novak.
Recenzováno: 16. prosince 2018

Koupili jsme zde krásné drobnosti, ale vybrat si bylo velmi těžké, paní hrnčířka je velmi šikovná a má tam spoustu hezkých věcí. Ateliér není těžké najít.

Datum zážitku: srpen 2018
Poděkujte uživateli Indira10777.
Recenzováno: 7. listopadu 2018

Příjemné zpestření pobytu v Orlických horách. Ke 100. výročí republiky zvonař odléval památeční zvony. Prohlídka proběhla včetně vyprávění a vysvětlení tohoto řemesla. V chalupě lze zvony zakoupit a také krásné keramické nádobí, bylinkové sirupy, vánoční ozdoby z korálků. Majitelé jsou velice přívětiví. Před chalupou je zvonkohra, která každou celou hodinu hraje.

Datum zážitku: říjen 2018
Poděkujte uživateli dasa19.
Recenzováno: 17. září 2018

Zajímavé místo v obci kde si je možno vyrobit i něco vlastního zkusit svou zručnost a dětí budou nadšení že Vás to bude i pár korun to je přec na dovolené samozřejmostí vždyť co bychom neudělali pro své ratolesti. Dílničku s obchůdkem najdete snadno. Měli jsme štěstí. Zazvonil zvonec.

Datum zážitku: srpen 2018
Poděkujte uživateli vlastne.