“Příjemné místo, výborná kuchyně”

Restaurace Kozí chlívek
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 24. listopadu 2019

Bydleli jsme v penzionu (útulné a hezky zařízené pokoje) a do restaurace chodili na snídaně a večeře. Jídlo výborné, personál milý. Doporučujeme. :-)

Poděkujte uživateli MisaVon.

Recenzováno: 7. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Na parkovišti volno , lákavá fasáda a okolí domu a čas oběda . Krásný stylový interiér . V restauraci také volno , a doporučení gastromapy kombinace díky které usedame . V zápětí u milé obsluhy objednávávame nápoje jednu tlacenku jako předkrm , svíčkovou , francouzské brambory a bůček . Tlacenka dorazí hned po kofole je taková průměrná stejně jako chléb k ni podávány a přichází kamen úrazu tohoto podniku čekáme 77 minut od objednávky na hlavní chod !!!! Žádná omluva nic , i kdyby jídlo bylo sebe lepší bohužel never more. Škoda , hrozná Škoda zabíjet podnik takto a nebo to nikomu nevadí čekat na oběd hodinu a čtvrt ? Nebyli jsme samozřejmě jediní kdo neustále Koukal na dveře od kuchyně a stále nic .....

Poděkujte uživateli ortmannfrantisek.
Recenzováno: 19. července 2019 prostřednictvím mobilu

Nádherná restaurace, moc příjemná obsluha. Měli jsme pouze pití, jidlo jsme neměli. Latte, pivo a jejich domácí limonada z růží. Všechno bylo moc dobre. V restauraci si také můžete zakoupit jejich sirupy do limonád a také keramiku.

Poděkujte uživateli gab_ab2019.
Recenzováno: 16. července 2019 prostřednictvím mobilu

Penzion je nádherný, na krásném místě, personál příjemný a ochotný, perfektní sauna, to vše hodnotím 5/5. Bohužel nás zklamalo jídlo, na které jsme se dost těšili a kvůli kterému jsme penzion vybrali. V ceně pobytu je snídaně, která nás nenadchla. Mají kávovar, přesto ubytovaným je v ceně nabízena pouze rozpustná káva, káva z kávovaru je za plnou cenu. K snídani je výběr ze slaného i sladkého, hlavní sladké je zbytek buchty z předešlého dne, nakrájena na pidi kousky a pouze rohové okraje. To nám vzhledem k ceně za noc/osobu přijde neadekvátní. Hned první večeře byl průšvih. Dost drahá žebírka byla z 90% tuk, zpětně nás mrzí, že jsme je nevrátili...asi nejhorší žebírka, které jsme jedli. Jinak další večeře už nám chutnalo, nejlepší jídla byla z denního menu.
Dáváme 4 hvězdičky díky ochotě a milému personálu, se kterými jsme byli fakt spokojeni.

Poděkujte uživateli doskociz.
Recenzováno: 8. července 2019

Při týdenním pobytu v Deštném jsme vystřídali několik místních restaurací, ale na Kozí chlívek jsme se několikrát vrátili. POKUD SE V DEŠTNÉ NĚKDY OBJEVÍM, TOTO JE MÍSTO, KDE CHCI JÍST !!! Poprvé mě sice zklamal utopenec, chtěl jsem jen něco malého, ale tak malou porci jsem snad ještě nejedl, pár koleček naložených buřtů(celkem asi 1/2 buřta), sice chuťově dobře připraveného mě fakt neoslnil. Vzhledem k ceně by určitě neprodělali, pokud by porce byla 4násobná. Podruhé jsem šel už do "plných" - Rampušákům mls - skvěle vyladěná lehve pikantní chuť směsi zeleniny, masa se sosíkem z piva doplněné bramborovými plackami. To byl asi TOP z jídel co jsem ochutnal. Rodinka si dala grilovaný hermelín se zeleninovým salátem, nezvykle dochuceným i kousky ovoce - svěží pokrm. Další jídlo bylo biftečky z mletého masa s bramborovou kaší - jednoduché letní jídlo=dobré. Poslední pokrm jsem zvolil vepřovou panenku s grilovanou zeleninou - vynikající. Kuchyně prostě umí. CENOVĚ jsou jídla z denního menu okolo 130 kč, ze stále nabídky pak kvalitní jídla něco přes 200kč. Je to sice dražší skupina, ale zážitek opravu stojí za to. Pokud srovám ostatní levnější restaurace v lokalitě, úspora za to fakt nestála. Na čepu doporučuji točený ochucený Birell, jinak Kozel. Pak zde byl i "místní" Kaštan, ale ve srovnání s Kozlem, Kozlik vyhrál. Takže závěrem přeji dobrou chuť!!!

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Janek O.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Kozí chlívek, si také prohlíželi

Deštné v Orlických Horách, Královéhradecký kraj
Duszniki Zdroj, Dolnoslezské vojvodství

Kudowa-Zdroj, Dolnoslezské vojvodství
Duszniki Zdroj, Dolnoslezské vojvodství

Už jste navštívili Restaurace Kozí chlívek? Sdílejte své zkušenosti!