“Rychlá a příjemná obsluha”

Restaurace Kozí chlívek
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Měli jsme předem objednaný stůl (nutnost). Vkusně zařízené čisté venkovské prostředí na kraji Deštného, parkoviště u restaurace. Poctivá domácí jídla, porce spíše menší (není to výtka). Ceny vysoké, cca o 20 % více.

Poděkujte uživateli U9344BMmichals.

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Bydleli jsme v penzionu (útulné a hezky zařízené pokoje) a do restaurace chodili na snídaně a večeře. Jídlo výborné, personál milý. Doporučujeme. :-)

Poděkujte uživateli MisaVon.
Recenzováno: 7. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Na parkovišti volno , lákavá fasáda a okolí domu a čas oběda . Krásný stylový interiér . V restauraci také volno , a doporučení gastromapy kombinace díky které usedame . V zápětí u milé obsluhy objednávávame nápoje jednu tlacenku jako předkrm , svíčkovou , francouzské brambory a bůček . Tlacenka dorazí hned po kofole je taková průměrná stejně jako chléb k ni podávány a přichází kamen úrazu tohoto podniku čekáme 77 minut od objednávky na hlavní chod !!!! Žádná omluva nic , i kdyby jídlo bylo sebe lepší bohužel never more. Škoda , hrozná Škoda zabíjet podnik takto a nebo to nikomu nevadí čekat na oběd hodinu a čtvrt ? Nebyli jsme samozřejmě jediní kdo neustále Koukal na dveře od kuchyně a stále nic .....

Poděkujte uživateli ortmannfrantisek.
Recenzováno: 19. července 2019 prostřednictvím mobilu

Nádherná restaurace, moc příjemná obsluha. Měli jsme pouze pití, jidlo jsme neměli. Latte, pivo a jejich domácí limonada z růží. Všechno bylo moc dobre. V restauraci si také můžete zakoupit jejich sirupy do limonád a také keramiku.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli gab_ab2019.
Recenzováno: 16. července 2019 prostřednictvím mobilu

Penzion je nádherný, na krásném místě, personál příjemný a ochotný, perfektní sauna, to vše hodnotím 5/5. Bohužel nás zklamalo jídlo, na které jsme se dost těšili a kvůli kterému jsme penzion vybrali. V ceně pobytu je snídaně, která nás nenadchla. Mají kávovar, přesto ubytovaným je v ceně nabízena pouze rozpustná káva, káva z kávovaru je za plnou cenu. K snídani je výběr ze slaného i sladkého, hlavní sladké je zbytek buchty z předešlého dne, nakrájena na pidi kousky a pouze rohové okraje. To nám vzhledem k ceně za noc/osobu přijde neadekvátní. Hned první večeře byl průšvih. Dost drahá žebírka byla z 90% tuk, zpětně nás mrzí, že jsme je nevrátili...asi nejhorší žebírka, které jsme jedli. Jinak další večeře už nám chutnalo, nejlepší jídla byla z denního menu.
Dáváme 4 hvězdičky díky ochotě a milému personálu, se kterými jsme byli fakt spokojeni.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli doskociz.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Kozí chlívek, si také prohlíželi

Deštné v Orlických Horách, Královéhradecký kraj
Duszniki Zdroj, Dolnoslezské vojvodství

Kudowa-Zdroj, Dolnoslezské vojvodství
Duszniki Zdroj, Dolnoslezské vojvodství

Už jste navštívili Restaurace Kozí chlívek? Sdílejte své zkušenosti!