Recenzováno: 26. srpna 2020

Klidné místo. Interiér hezčí, než exteriér zámečku. Výběr obrazů Judy Talacko velmi šťastný. Personál usměvavý, ochotný. Snídaně bohaté, včas, vynikající káva. K dispozici stylová knihovna, 2 kulečníky - pool i karambol. V ubytování této cenové kategorie bych očekával v pokoji chladničku a župany. Patina historického nábytku je v pořádku, známky zanedbané údržby už ne. Na večerní procházku zámeckým parkem nezapomeňte repelent.

Datum pobytu: srpen 2020
2  Poděkujte uživateli Jiri H.
Recenzováno: 28. července 2020

Hotel splnil naše očekávání - pokoje byly krásné a klidné. Recepční byla moc příjemná a komunikativní. Snídaně v restauraci byla moc chutná, rozmanitá a nápaditá - čočka byla výborná. Nebýt večeře v hotelové restauraci, pobyt by neměl chybu. Manžel našel v salátu malého nezvaného hosta (červ) a já, přestože jsem měla luxusní hráškové pyré, nebyla spojená s filetem z candáta, který měl v sobě tolik kostí, že mi celou večeři znechutil. Dostali jsme sice za to slevu 10 % na konečném účtu, ale místo toho bychom mnohem raději uvítali omluvu z kuchyně. Hotel tedy mohu doporučit, ale kuchyň ne.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli AndyBeran.
Recenzováno: 26. července 2020 prostřednictvím mobilu

chtěl bych se s Vámi podělit o zážitek,  který jsme zažili při pobytu stráveném( vlastně nestráveném )  na Vašem jakoby zámku.

Po loňském pobytu na zámku Letovice, jsme se letos rozhodli si to zopakovat s tím, že zvolíme jiný zámek. Volba padla na zámek Hostačov. Dost jsme se těšili.  Vystřízlivění   přišlo hned po příjezdu.

Přivítaní  v recepci nám zmrazilo úsměv. První rána - co si přejete? Vypište si papíry, tady máte klíče a hlavně mě moc neotravujte Druhá rána – příchod na pokoj, všude byla cítit zatuchlina. Stačilo otevřít okna, což jsme udělali  a postupně odezněla. V oknech pavučiny, takže bylo jasné, že větrání se tady moc  neprovádí  a prach na nábytku. Na odstranění těchto závad jsme neměli náladu. Třetí rána -přišla při návštěvě Vaší restaurace. Po doporučení servírky jsme si dali řízečky z panenky a lehký jarní salát. Nabídka zněla lákavě. To co následovalo rozhodlo ukončit  pobyt . Po rozkrojení řízečku z něj tekla krev.  Minimálně omluva z kuchyně nepřišla i když servírka nám řekla, že kuchyň na to upozorní.  Kuchař si plete asi řízek se steakem, ale i ten se musí umět udělat. Pobyt,  který měl trvat tři dny se zkrátil na pár hodin. Moje doporučení zní. Ten kdo zodpovídá  za chod tohoto projektu by se měl nad mým hodnocení  zamyslet a zjednat nápravu ( samozřejmě  pokud mu jde o klienta.) Jinak místo toho, aby Vám přibývali, tak Vám budou ubývat.

S pozdravem Milan Grepl

Poděkujte uživateli Milangrepl103.
Recenzováno: 7. července 2020

Potřetí a rozhodně ne naposled jsem strávil víkend na zámku Hostačov.
Zámek je citlivě a s vybraným vkusem zařízen restaurovaným nábytkem. Pokoje jsou v krásných komnatách s vysokými okny a stropy, perfektně čisté a příjemně zařízené.
Na zámku je nádherná knihovna, klubovna a restaurace.
V okolí zámku je krásný park s disk-golfovým hřištěm, bazén, bar, spousta květin. Zkrátka vše, co hrdlo ráčí ve vynikající kvalitě. Personál pozorný, vstřícný a milý.
Děkuji, přijedu zase.

Tip ohledně pokoje: Východní a jižní strana má lepší výhled
Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli Tomáš V.
Recenzováno: 3. července 2020

Pobyt na tři noci včetně snídaní a čtyřchodovou večeří byl ve všech směrech úžasný. Hotel je vkusně zařízen, interiéry krásné, restaurace příjemná, venkovní posezení také. Pokoje čisté, jen koberec na pokoji č. 204 je horší. Pochvala veškerému personálu a kuchaři zvlášť. Děkujeme.

Poděkujte uživateli kajasedova.