“Super”

Papaguy Bar&Grill
Recenzováno: 13. října 2020

Příjemné posezení, klid, pohoda, výborné jídlo a nejenom hotovky, tak i minutky. Obsluha příjemná a opět se budu rád vracet. Vřele doporučuji.

Poděkujte uživateli Jozkazdepa.

Recenzováno: 14. srpna 2020

Restaurace se nachází ve velmi pěkném objektu. Útulné, čisté a moderní prostředí.
Obsluha příjemná, všímavá a komunikativní. Jídelní lístek obsáhlý- předkrmy, burgery, steaky, saláty, dezerty. Jídlo samotné chutné a pěkně servírované. Cenově přívětivé, při plné restauraci doba čekání do 30 min.
Odcházeli jsme příjemně najedení a spokojeni. Pouze se nedá platit kartou.

Datum návštěvy: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli Daniela H.
Recenzováno: 8. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Velice příjemné prostředí i personál. Výborné jídlo i dobře točené pivo. Průmerné toalety, absence přebalovacího pultu.

Poděkujte uživateli 930viktorv.
Recenzováno: 5. dubna 2020 prostřednictvím mobilu

Nenápadná rodinná restaurace s velmi příjemným prostředím, vynikajícím jídlem a příznivými cenami. Rád přijdu znova až pojedu zase kolem. :)

Poděkujte uživateli burgerjesus.
Recenzováno: 23. února 2019

S rodinou jsme na jarní prázniny odjeli do Výprachtic, aby si děti užili sněhu a lyžování.
Restauraci jsme si vytipovali už před odjezdem do těchto končin.
Byli jsme příjemně překvapeni, jak jídlem, tak milou, vstřícnou a ochotnou obsluhou.
Polední menu za dobrou cenu, večeře za ceny průměrné.
Jestli se do této oblasti budeme zase někdy vracet, tato restaurace je jasná volba.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli Jaroslav H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Papaguy Bar&Grill, si také prohlíželi

Lanškroun, Pardubický kraj

Už jste navštívili Papaguy Bar&Grill? Sdílejte své zkušenosti!