“Vřele doporučuji”

Restaurace Maniny
Recenzováno: 13. října 2020

Jo příjemná hospůdka, obsluha příjemná a jídlo výborné, hlavně jejich středeční grilovaná žebra. Supr a zase se rád vrátím.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Jozkazdepa.

Recenzováno: 21. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Vše proběhlo hladce a naprosto v pořádku. Porce velké, chutné a za dobrou cenu. Rozhodně doporučuji.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Jindřich Ř.
Recenzováno: 27. června 2020

My jsme byli naprosto spokojeni. Velice milá obsluha. Pěkné prostředí. Jídlo i při velké vytíženosti, bylo velice rychle. Pro děti skvělé vyžití. Velké a chutné porce za slušné peníze.

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli andelscernoudusi.
Recenzováno: 10. března 2020

na doporučení místnícj jsme zavítali na nedělní obed.
Vybrali jsme z čeké klasiky a příjemný personál nás poměrně rychle obsloužil
jídlo dobré, porce velké, ceny hodně příjemné.
Co bylo špatně. dlouho:
dlouho jsme čekali na zaplacení, museli jsme se připomínat
trochuvíce by měli uklízet a určitě vymalovat.

Datum návštěvy: březen 2020
Poděkujte uživateli CestovatelOpaviar.
Recenzováno: 6. března 2020

když se chcete najíst za rozumný koruny,přijedte na maniny.hlavně v létě.skvělá zahrádka i pro ty nejmenší.spokojenost.

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli Radek S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Maniny, si také prohlíželi

Lanškroun, Pardubický kraj

Už jste navštívili Restaurace Maniny? Sdílejte své zkušenosti!