“Už nikdy”

Country Steak Restaurant
Recenzováno: 13. října 2020

Tak sem už ne. Číšník, jestli by se to tak dalo řící sprostej a divnej. Jídlo divné a chuťově nedodělané. Prostě sem už nikdy. Necítil jsem se tam dobře. Prostě arogance.

Poděkujte uživateli Jozkazdepa.

Recenzováno: 25. července 2020

Tuto restauraci návštěvujeme s rodinou vyjímečně ale nikdy nás nezklamala.Obsluha dobra,jidlo vynikající pochvala kuchaři a prostředí na terase výborné!Doporučuji všem!

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli Marek20647.
Recenzováno: 6. února 2020

Navštěvuji restauraci celkem pravidelně. Jezdíme s kolegy na obědové menu. Vždy si vybereme z nabídky. Jídlo je dobré, porce akorát. Jen párkrát se nám stalo, že se jídlo
nepovedlo, ale to je výjimka. Doporučuji!

Datum návštěvy: leden 2020
2  Poděkujte uživateli vychodnicechy.
Recenzováno: 28. října 2019

Jidlo hrozne... hamburger s trhanym masem a hranolky - mastné, přepepřené, hodne majonézy hranolky skoro gumové.
Smažený sýr asi nejhorší co jsem kdy viděla - malá porce špatně smažený. Stripsy skoro syrove.
Ceny vyšší - nedoporučuji !

Poděkujte uživateli Kateřina P.
Recenzováno: 25. května 2019

Vynikající jídlo a skvělá obsluha, mohu jen doporučit! Cena za to co dostanete je dobrá. Někdo si stěžuje že je vysoká ale já si to nemyslím.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli justdamian.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Country Steak Restaurant, si také prohlíželi

Lanškroun, Pardubický kraj

Už jste navštívili Country Steak Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!