Recenzováno: 10. května 2017

Restaurace je velice hezky zařízená, moderní, se vkusem, jen je trochu malá - málo stolů. Nabídka z elektronického jídelníčku je bohatá, dobře sestavená, vybere si každý. Jídlo výborně upravené, esteticky servírováno. Milá obsluha. Vhodné pro klidné rodinné posezení. V letních měsících možno využít terasu s hezkým výhledem do okolí.

Datum pobytu: únor 2017
Poděkujte uživateli Jarmila V.
Recenzováno: 28. dubna 2016

Služby a ubytování vynikající a není to jen náhodné. Ubytování a stravování pro naše akce, lékařské konference, již pořádáme mnoho let a nikdy jsme nebyli zklamáni. Velmi pochvalně se vyjadřují i naše lékařské špičky z oborů diabetologie a podiatrie s tím, že pravidelné konání konferenci zdravotníků lze již pokládat za "srdeční záležitost" a tito lektoři doufají, že konference budou pokračovat. V hotelu se všichni účastníci, podle jejich slov, cítí jako doma a velmi kladně oceňují pocit rodinné pohody.

Datum pobytu: duben 2016
Poděkujte uživateli sedlbauer.
Recenzováno: 4. března 2016

Ubytování mohu vřele doporučit. Příjemný, milý a vstřícní lidé na recepci, v ceně volný vstup do bazénu a sauny. Pokoje jsou velké, čisté, jedná se o velký apartmán. Postele pohodlné. V ceně bylo možné využít i podzemní hotelovou garáž. Klidná lokalita. Jediná vada na kráse byla snídaně. To byl v kontrastu s nádherným ubytováním šok. Chyběl teplý pult, což by se přežít dalo, ale neodpustitelné je, že na snídani bylo mnoho jídla s prošlou záruční dobou. Snídal jsem 3.3.2016. Např.: paštiky: doba trvanlivosti do 31.1.2016, jogurty do 1.3. Moc jsem se nenajedl. Jinak úžasný dojem z ubytování a přístupu zkazí taková podstatná drobnost.

Datum pobytu: březen 2016
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Svatoslav J.
Recenzováno: 23. listopadu 2015

Krásné a prostorné apartmány, luxusní velká koupelna, terasa nebo zahrádka s výhledem na Landek, parkování v ceně, stejně tak hodina v bazénu a také v posilovně ( to nemohu hodnotit, nevyužívám). Příjemný personál, dobré služby.

Tip ohledně pokoje: V přízemí jsou zahrádky, v patře terasy. Pokud chcete lepší výhled. pak je asi lepší vyšší patro.
Datum pobytu: říjen 2015
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
1  Poděkujte uživateli Hana K.
Recenzováno: 30. října 2014

Jedním slovem super! Pěkné a prostorné ubytování(pokoj s kuchyňkou a pračkou), skvělé služby, bazén, milý personál, mohu jenom doporučit!! Nenechte si ujít také návštěvu restaurace, kde skvěle vaří!! Prostě ubytování, kde o vás bude výborně postaráno.

Datum pobytu: říjen 2014
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
1  Poděkujte uživateli Pezycz.