Recenzováno: 24. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Pracovní cesta v termínu 20-25.8.
Hotel a dostupnost - autem OK, horší značení od cesty, vjezd do garáže z vedlejší ulice, garážová stání ok.
Pokoje: vybavení skvělé až nadstandardní, základní vybavení kuchyňského koutu i lednice *
Doplňková služby: bazén OK, široké spektrum dalších sportovních nabídek za výhodné ceny (jóga, jumping, spinning)
Za negativa bych uvedla:
- průběžný úklid místy ani nebyl
- snídaně v ceně byly účtovány zvlášť a o to více mě šokuje jejich úroveň (staré gumové pečivo, pár plátků standard šunky, znuděný výraz personálu při snídani, stále něco chybělo).
Za 1.000 Kč, které snídaně v týdnu stály by člověk zajistil plnou penzi na vyšší úrovni.

Datum pobytu: srpen 2018
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Renča P.
Recenzováno: 7. srpna 2018

Po delší době jsme se rozhodli vykoupat v bazénu, který je dostupný pro veřejnost. Obsluha slečen nebo paní na recepci je přímo katastrofální. Není to jenom můj poznatek. Jsou nepříjemné a záhadné při komunikaci, neřeknou slovo navíc, neinformují zákazníky, nic Vám nenabídnou, na všechno se musíte ptát sám a ještě se na Vás dívají jako na exota na co se vlastně ptáte. Bazén je perfektní prostorný, voda skvělá, sauna je tam rovněž a je tam skvěle. Paní se stará chodí odklízet vodu kolem bazénu a stará se o čistotu. V restauraci jsem dlouho nebyla takže nemohu porovnat změny od poslední návštěvy. Ubytovaná jsem tam nikdy nebyla to se přiznám ale prostředí je pěkné a výhled na město rovněž. Když opomenu chování recepčních tak určitě doporučuji návštěvu s ubytováním a využitím bazénu a dalších atraktivních sportovních nabídek, Vaše Meg

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli meggihol.
Recenzováno: 10. května 2017

Restaurace je velice hezky zařízená, moderní, se vkusem, jen je trochu malá - málo stolů. Nabídka z elektronického jídelníčku je bohatá, dobře sestavená, vybere si každý. Jídlo výborně upravené, esteticky servírováno. Milá obsluha. Vhodné pro klidné rodinné posezení. V letních měsících možno využít terasu s hezkým výhledem do okolí.

Datum pobytu: únor 2017
Poděkujte uživateli Jarmila V.
Recenzováno: 28. dubna 2016

Služby a ubytování vynikající a není to jen náhodné. Ubytování a stravování pro naše akce, lékařské konference, již pořádáme mnoho let a nikdy jsme nebyli zklamáni. Velmi pochvalně se vyjadřují i naše lékařské špičky z oborů diabetologie a podiatrie s tím, že pravidelné konání konferenci zdravotníků lze již pokládat za "srdeční záležitost" a tito lektoři doufají, že konference budou pokračovat. V hotelu se všichni účastníci, podle jejich slov, cítí jako doma a velmi kladně oceňují pocit rodinné pohody.

Datum pobytu: duben 2016
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli sedlbauer.
Recenzováno: 4. března 2016

Ubytování mohu vřele doporučit. Příjemný, milý a vstřícní lidé na recepci, v ceně volný vstup do bazénu a sauny. Pokoje jsou velké, čisté, jedná se o velký apartmán. Postele pohodlné. V ceně bylo možné využít i podzemní hotelovou garáž. Klidná lokalita. Jediná vada na kráse byla snídaně. To byl v kontrastu s nádherným ubytováním šok. Chyběl teplý pult, což by se přežít dalo, ale neodpustitelné je, že na snídani bylo mnoho jídla s prošlou záruční dobou. Snídal jsem 3.3.2016. Např.: paštiky: doba trvanlivosti do 31.1.2016, jogurty do 1.3. Moc jsem se nenajedl. Jinak úžasný dojem z ubytování a přístupu zkazí taková podstatná drobnost.

Datum pobytu: březen 2016
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Svatoslav J.