Recenzováno: 27. září 2020

Stavili jsme se jen na rychlý oběd - dali jsme si nápoje a pečené vepřové koleno s chlebem a hranolky. Musím napsat, že tak výborně vypečené uzené koleno jsem asi ještě nejedla. Obsluha byla příjemná a toalety čisté, už se těšíme na další návštěvu a i s ochutnávkou vína.

Tip ohledně pokoje: Restaurace má i venkovní terásku
Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli seznam1105.
Recenzováno: 12. srpna 2020

Pokoje penzionu jsou opravdu velmi malé, ale na přespání opravdu stačí. Postrádali jsme nějaké úložné/odkládací prostory zejména v koupelně a v pokojích bylo opravdu horko, ale nic, co by se nedalo zvládnout. Všechno ale bylo čisté, personál nanejvýš ochotný a vstřícný a jídlo výborné - jak snídaně, tak oběd a večeře. Finská&parní sauna taktéž super, měli jsme sami pro sebe na rezervaci a po náročné cykloturistice (výhodná poloha penzionu na cyklo výlety po Znojemsku a NP Podyjí) určitě přijde vhod. Už jen kvůli výborné kuchyni a skvělému personálu se určitě vrátíme.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli Moncicak194.
Recenzováno: 21. června 2020 prostřednictvím mobilu

Super, ať už jde o chuť, kvalitu, cenu, čistotu, ochotu, přístup personálu. Co k tomu dodat. Podnik, který si zaslouží opakovanou návštěvu. Zdejší (nejen) žebra stojí opravdu, ale opravdu za to. Doporučujeme

Datum pobytu: červen 2020
Poděkujte uživateli 966romanw.
Recenzováno: 1. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Byli jsme v jednom dni na oběd a večeři.Polévky, hlavní jídla pro velké i malé i sladká tečka nakonec, vše OK. Čekali jsme přiměřeně, prostředí, čistota (lokál, jídelna i toalety), servis, vše v pohodě. Domácí mazlíček s námi nikomu nevadil. Doporučujeme. Co dodat....

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli 966romanw.
Recenzováno: 3. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Jídlo bylo moc dobré,porce velké,polívky poctivé. Obsluha rychlá a velmi příjemná..
Během hodiny jsme byli najezení a mohli jsme odjet - což jsme chtěli takže paráda. Ačkoliv byl pátek a lidí tam nebylo moc, takže těžko říct jak to tam vypadá o vikendu. Každopádně i prostředí velmi pěkné a určitě se budeme vracet.. Doporučuji

Datum pobytu: listopad 2018
Poděkujte uživateli 234s_mab.