Recenzováno: 3. srpna 2020

Zařízení jsme navštívili během pouti sv. Jakuba a byli jsme natolik spokojení, že jsme si pobyt prodloužili z jedné noci na dvě. Jídlo bylo úžasné, personál včetně majitele velmi příjemný a ochotný, nic nebyl problém. Pokoje jsou velmi čisté a útulné, i když bych asi volil tišší model ledničky.

Pokud jde o předchozí negativní komentáře, chyby se mohou stát, ale z našeho pobytu jsme si odnesli pocit, že se ze všech kritik poučili. K odmítnutí ubytování německého zákazníka pan majitel vysvětlil, že se informace o tomto hostovi donesla k 40členné skupině, která měla rezervaci na stejný termín a dala mu "nůž na krk" s tím, že nepřijedou, pokud tam bude pán z Německa. Volba 40 vs 1 je z pohledu obchodníka asi jasná.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli Krupier2.
Recenzováno: 3. srpna 2020

Pohodové ubytování s bazénem na dvorku ,restaurace se zahrádkou. Milý a ochotný personál ,sice příjezdová cesta (tankodrom) ,v obci již zřejmě dělají dlouho plynofikaci kanalizaci vodu atd. ale odměnou je příjemné posezení i ubytování

Datum pobytu: červen 2020
1  Poděkujte uživateli petrgre.
Recenzováno: 8. června 2020

Restauraci jsem navštívil s rodinou na základě doporučení od svých přátel. Pár věcí se porazilo a bohužel jsem odcházel zklamaný. Začalo to tím že v místnosti byla velká zima, naposled jsem v bundě seděl na obědě na Šumavě a zde mě to nemile překvapilo. Jako další smutný bod bylo když jsme se dozvěděli že nejsou žádné steaky a tím vlastně skoro polovina nabídky pokrmů byla pryč... A zde bohužel přichází to nejdůležitější a to je čekání na jídlo, které nám bylo donášeno postupně, což opravdu není ideální. Na obyčejný burger jsem čekal necelou hodinu a půl a to mi opravdu přijde jako dlouhá doba.( v restauraci sedělo přibližně 20 lidí, proto určitě nešlo o nadměrný provoz ).
Burger - poměrně chutný, bohužel vlažné hranolky, dipy chutné.
Shrnutí
Zápory —
- Zima v restauraci
- Neúplná nabídka jídel v jídelníčku.
- Dlouhé čekání na pokrm.
Klady —
- milá mladá slečna na pozici číšnice.
- vzhled objektu.
Hodnocení 45%
Jistě po jedné návštěvě na tuto restauraci nezanevřu a doufám že až ji příště navštívím tak budu snad konečně spokojený...

Datum pobytu: červen 2020
Poděkujte uživateli Gastmira95.
Recenzováno: 12. března 2020 prostřednictvím mobilu

Majitel na posledni chvili odmitl ubytovat obcana nėmecka ačkoli hodinua půl před tim rezervaci potvrdil s tím že má ubytovanou skupinu děti a ty mají strach z nákazy koronavirem. Prostě lidský přístup. Zvážím podnět na ČOI.

Datum pobytu: březen 2020
Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli Host1a.
Recenzováno: 9. února 2020 prostřednictvím mobilu

V létě 2019 jsme s rodinou navštívili tuto restauraci.Moc jsme se těšili do nově vyhlášené restaurace o které všichni mluvili.Při objednávání jídla,jsme vlastně zjistili že nic nemají(svíčková nebyla,hamburgery nebyly s tím,že došly housky.) Takže jsme se zklamáním odešli do jiné a lepší restaurace.
Této restauraci jsme zkusili dát druhou šanci v únoru 2020.
Objednali jsme si jídlo,po 20minutách přišla servírka s tím,že bohužel nemají Halloumi burger,což byl velký problém,protože jeden z nás je vegetarián.Další možnost byly jen “noky” nebo klasický Caesar salát.Takže jsme sáhli po nokách,které se dají zvladnout i doma.
Následně jsem si chtěl objednat další pivo(12°) a servírka řekla,že právě došlo.
Při donesení objednaného “steaku” mi oči zůstaly stát.Místo pořádného kusu masa jsem dostala podivné odřezky(chuťově to bylo ok).
V místnosti byla strašná zima,takže se pořádně oblečte.

Datum pobytu: únor 2020
Poděkujte uživateli nataliebej.