Chcete-li znát dostupnost, kontaktujte poskytovatele ubytování.
Jsou dostupné podobné hotely.
Zobrazit vše
Recenzováno: 8. září 2020

Příjemné prostředí, dobrá obsluha, pěkný hotýlek. Pokoj čistý, k dispozici je televize, v koupelně fén, kdykoliv teplá voda a hlavně - ticho a klid. Připojení k internetu dobré.Při otevřeném okně vás "ruší" pouze tekoucí voda a ptáci. Prostě božský klid. Jídlo dobré a v dostatečném množství, personál příjemný, opravdu takový malý ráj.

Poděkujte uživateli turistika64.
David Bouček, Hoteliér v zařízení Hotel Perla Jizery, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. září 2020

Dobrý den, moc moc děkujeme za Vaše hodnocení a jsme moc rádi, že se Vám u nás líbilo.

Recenzováno: 7. září 2020

V hotelu jsme s manželem strávili velmi příjemný poslední prázdninový víkend. Pobyt jsme našli víceméně náhodou na poslední chvíli a rozhodně nelitujeme. Ubytovaní jsme byli v nevelkém, ale útulném podkrovním pokojíku s výhledem do lesa a na řeku.
Televizi k životu nepotřebujeme, připojení k internetu fungovalo bez problémů.
Malá lednička spolehlivě vychladila láhve s pitím.
Chválíme dobré jídlo, milý a ochotný personál, příjemné prostředí (i když bychom dali přednost hotelu bez psích mazlíčků :-).
Okolí nabízí spoustu možností k výletům i pěší turistice (což byl náš případ). Vůbec se nám nechtělo domů (a do práce ) a určitě se sem ještě někdy vrátíme.

Poděkujte uživateli Y8016OJkamilak.
David Bouček, Hoteliér v zařízení Hotel Perla Jizery, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. září 2020

Dobrý den, moc děkujeme za Vaše hodnocení a jsme moc rádi, že se Vám u nás líbilo. Budeme se těšit na Vaši další, třeba zimní návštěvu.

Recenzováno: 7. září 2020

Okolí hotelu Perla Jizery je pěkné. Hotel se nám velmi líbil. Personál byl příjemný, i za plného obsazení jsme byli rychle obslouženi. Ubytování super, pokojík pro dva byl čistý, vybavený. Jídlo bylo vynikající, měli jsme polopenzi, vždy bylo z čeho si vybrat.

Poděkujte uživateli Radka2658.

Recenzováno: 13. srpna 2020

Jak už je zde řečeno, příroda byla malebná a hotel krásný. Bohužel to ale kazily dojmy jak už z nestíhající obsluhy, kdy jsme se báli o cokoliv požádat, protože na takové množství lidí bylo málo personálu a byli ve stresu (na druhou stranu se ale snažili) nebo nepořádku okolo baráku (stavební materiál, stará pračka a takové to harampádí, které máte na své zahradě někde na chalupě, ale u takto zvenku pěkného hotelu a v takovéto přírodě to prostě nečekáte).Výhled z pokoje byl asi nejhezčí jsem kdy viděla, za to jsem třeba opravdu vděčná. Celková scenerie a pohled na Kamenici..krása. Ale to je tak bohužel všechno. Ve sprchovém koutě byla plíseň a ložní prádlo "vonělo" jako když tam spíme už po hodně lidech, koše se nevynášely. Wifi nefungovala skoro nikde, což by nevadilo, kdybychom to aspoň věděli dopředu. Čekání na toaletní papír nebudu radši ani komentovat :D
Na druhou stranu oceňuji dětský koutek a saunu s ochlazováním v potoce, což byl asi nejlepší zážitek :) Jídlo dostačující, chutné, ale chybělo nám ovoce. Potěšil mě ale domací borůvkový koláč :)
Ale kdyby jste se mě zeptali, jestli bych tam jela ještě jednou, ano jela :)

Poděkujte uživateli Terka1986.
David Bouček, Hoteliér v zařízení Hotel Perla Jizery, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. srpna 2020

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a jsme moc rádi, že se Vám u nás líbilo.Všechny nedostatky prověříme a napravíme.

Recenzováno: 30. července 2020

Velmi pěkný hotel v nádherném prostředí. Výborné výchozí místo pro turisty i cyklisty. Pokoje účelně vybavené a čisté. Reklamované pokoje na web stránkách úžasné, ale má zkušenost - malý tmavý kamrlík s jedním oknem 60x90 a ještě vikýřové. Wifi v podstatě nešla vůbec a televize pouze některé programy, někdy vůbec ne a to jen černobíle.Lednička vrčela ale nechladila. Zato byli slyšet sousedovy batolata. ( kombinace reklamovaných pobytových balíčků pro seniory a rodiny s malými dětmi zde nefungovala ) Zarážející v této oblasti je hotel bez kolárny. Tu zde nahrazovala malá průchozí mistnost s mini skřínkami na lyže. Kola zde byli naházeny takřka na sobě. Procházeli - přelézali tudy ubytovaní v depandanci do hlavní budovy. Strava průměrná. Snídaně celý týden stejné ( mně chyběl bílý jogurt a ovoce ) Večeře bufet - tři jídla. Vybírat mohli pouze první příchozí. Po púl hodině byli mnohdy jen zbytky. Personál se střídal. Některý byl příjemný. Počasí nám vyšlo, takže vzpomínat budeme v dobrém.

Tip ohledně pokoje: cizí pokoje jsem neprocházel
Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli radom_rs451.
David Bouček, Hoteliér v zařízení Hotel Perla Jizery, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. srpna 2020

Dobrý den, moc děkujeme za Vaše hodnocení, nedostatky prověříme a ty které jdou napravit samozřejmě odstraníme.
Bohužel s některými si poradit nemůžeme (WIFI, televizní signál, kolárna / lyžárna, velikost některých pokojů..