Recenzováno: 10. září 2020

Tento hotel jsme vybrali s holkama co máme všechny děti narozené ve stejném období za účelem rekreace a poznání se. Líp už jsme vybrat nemohli. V názvu Hotel Peklo, ve skutečnosti chatka Ráj. Kdo si chce stěžovat na pravidla-podle mě je lepší mít decka v backurkach než všude špínu. Za mě prostě pecka. Ubytování na Safarce skvělé. Byť by mohl být nás pokoj lépe uklizen. Víc jsme tam nepotrebovali. Moje 1,5 staré dítě nikdy nebylo tak hodné a unavené jako tyto 4dny pobytu. Luxusní jídlo, milion zajímavosti pro děti, herničky,hřiště, pomůcky v podobě bryndaku, lžiček, dostupná varná konvice a mikrovlnka, krásný horský vzduch,bazén, báječné počasí k tomu nám z pobytu udělalo opravdový ráj na zemi.Nikdy jsem nebyla takhle spokojená. Nevýhodou byly schody vsudypritomne. Nicméně v takovém baráku to jinak udělat nelze. Nikam jsme neposlouchali, takže si je malej vylezl sám, nebo jsem ho vzala do náruče. Opravdu se klaním před příjemným a trpelivym personálem a děkujeme. Bylo to krásné a určitě se vrátíme.

Datum pobytu: září 2020
Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli gabriela_I2501TF.
Recenzováno: 4. ledna 2020

Na personál jedině chvála. Pracují od rána do večera a obdivuji jejich nasazení a trpělivost s jakou obsluhují nejen dětské hosty. Bohužel hvězdičky sráží někteří hosté, kteří sem jezdí pravidelně několik let, jejichž ratolesti přerostli nejen přes hlavu svým rodičům, ale i věkem doporučenému zaměření hotelu pro děti předškolního věku. Během pětidenního pobytu jsem byl svědkem spolu i s nejmenšími dětmi několika dětských pěstních bitek a neurvalého chování těch nejstarších (dávno školních dětí) v herně s malými dětmi. Mrzí mě třeba i detail, že hned jak personál pracně uklidí centrální hernu pro malé děti, vrthne sem banda a rozmetá na co přijde. Nevadí jim ani přitomnost několikaměsíčních dětí. Co je snad horší, že to nevadí ani jejich rodíčům, přestože velmi dobře o této bujaré zábavě vědí a baví se radši v jiných prostorách. Je těžké v dnešní době určovat pravidla, kdo má kde být a jak se má chovat, ale toto je moc. Majitel hotelu je hlavní, který si vybírá svou klientelu a proto nikdy více do tohoto Pekla.

Datum pobytu: leden 2020
Poděkujte uživateli radovank2020.
Recenzováno: 2. července 2019

Stavuji se občas v restauraci. Jídlo skvělé, výběr dobrý obsluha rychlá a příjemná. Byl jsem tam i s vnoučaty, pro ně je to přímo ráj. Herna jedna vedle restaurace plus venkovní hřiště. Takže pro rodiny s dětmi něco ideálního a unikátního.

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli Pavel A.
Recenzováno: 8. června 2019

Základní fakta:

1. Jedná se více o horskou chatu než o hotel (není myšleno špatně).
2. Jedná se o místo, které Vaše děti budou milovat od začátku do konce, neboť se jedná o místo, které je uzpůsobeno na prvním místě právě pro děti. Na druhém místě je poté jejich rodičovský doprovod. A tomu je uzpůsoben i režim.
3. Jedná se o místo, které je na české poměry ve vysokém nadstandardu. Nejen z pohledu rozsahu služeb, ale i kvality, v jaké jsou služby poskytovány. Poměr cena / výkon = bezkonkurenční.

Do hotelu Peklo jezdíme již bezmála deset let. Ať již jako rodina, anebo prodloužené víkendy pro maminky s dětmi či jako školka v přírodě (jsem ředitel MŠ). Ačkoliv naše rodina cestuje hodně, nikdy se nevracíme na stejné místo. Chceme poznávat nové. Nikoliv v případě Pekla. Lokalita, vzduch, personál, zázemí, snídaně, komunikace s managementem... V Pekle se to zkrátka dělá srdcem…

Za celou tu dobu je pravidelně vidět, že se do Pekla nadstandardně investuje. Neustále přibývají dětské koutky, věci jsou stále v provozu (myšleno především venkovní stan, kde opotřebení odrážedel, kol a motokár je vysoké), reinvestuje se do toho či onoho a dnešní podoba se zdaleka nedá porovnat s tím, co bylo před lety. Vše je funkční, pěkné, neopotřebované. Rozsah venkovní zábavy pro děti je úžasný! Jako ředitel MŠ vím, že jedna věc je věci nakoupit a poté udržovat provozuschopné, pěkné a bezpečné. Náklady jsou obrovské.

Pokud má někdo potíže s tím, že jídlo je studené, pivo teplé atp., věřím, že není problém se s personálem dohodnout na reklamaci / výměně / slevu… Za celou tu dobu se hotelu nepovedla celá řada věcí, ale vždy, a to zdůrazňuji, nebyl problém se během chvíle dohodnout na tom, co nám, ať již jako rodičům dětí či provozovateli MŠ, vyhovuje. A o to jde především: být hostem, a nikoliv pouhým spotřebitelem. A v Pekle jste vítaným hostem!

Dále: parking zdarma super, internet zdarma super, bazén super, sauna super, masáže super... :-)

PS: Vlčí bouda, Lučany nad Nisou 709, Horní Maxov (Aleš): tam rozhodně chcete s dětmi jet na výlet!

Datum pobytu: červen 2019
1  Poděkujte uživateli pamatu049.
Recenzováno: 3. října 2018

Hotel Peklo je podle svého motta "Peklo hotel pro děti" jednozněčně zaměřen a tomu je podřízeno vybavení i zázemí hotelu. Víkend s dětmi v Pekle byl rájem nejen pro naše děti, ale i pro nás. Množství hřišť (7 terasovitě rozmístěných a navzájem propojených hřišť), heren a dalšího vybavení dělá z tohoto hotelu opravdu ráj pro děti. Různé interaktivní hračky a herní panely jsou nejen v hernách, ale i na chodbách hotelu. K dispozici jsou kompletně vybavené kuchyňky pro přípravu pokrmů i pro ty nejmladší návštěvníky. Strava v hotelu je téměř doslova domácí a personál hotelu je milý a vstřícný. S klidným svědomím můžu hotel doporučit všem rodičům s dětmi. Jediným zádrhelem jsou snad termíny pro rezervaci. Vzhledem k oblíbenosti hotelu je v některých termínech téměř nemožné se ubytovat.

Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli Vladimír S.