Nejnižší ceny Vašeho pobytu
Zajistěte si nejnižší cenu od těchto stránek
Booking.com
239 US$
View deal
Tripadvisor239 US$
Agoda.com
Ceny jsou poskytovány našimi partnery, jsou za jeden pokoj s různými pravidly obsazenosti stanovenými zařízením a zahrnují ceny pokojů za jednu noc včetně veškerých daní a poplatků známých našim partnerům. Podrobnější informace získáte od našich partnerů.
Recenzováno: 4. listopadu 2018

Apartmány Belveder mají mnoho předností. Hned první je skvělá paní (asi majitelka) p. Koudelková, která je při komunikaci a vyřizování velmi příjemná a nic není problém. Apartmán se nachází ve skvělé lokalitě - prakticky na dosah ruky Lednice, Valtice a o kousíček dál i Mikulov. Po příchodu do apartmánu jsme byli velmi příjemně překvapeni - vše bylo čisté, útulné, postele maximálně pohodlné a i rozkládací gauč poskytl skvělý komfort k přespání. Vše je troufám si říct nově zařízené, kvalitně - žádné fórové poličky, nikde nic otlučeno, rozbito. A kombinace barev a styl vybavení velmi lahodí oku. Nádherná terasa ( v listopadu pro nás bohužel zbytečná), ale uplně vidím krásné letní večery :).
Všechny apartmány tvoří takový komplex, kde je krásné dětské hřiště - cestovali jsme jako parta kamarádů, tak to jsme více nezkoumali.
Prožili jsme zde nádherný víkend a většina z nás se shodla, že takovéhle bydlení by si nechala líbit. Tak doufáme, že nás sem ještě někdy vítr zanese a strávíme zde opět kouzelné chvíle.

Tip ohledně pokoje: Myslím, že všechny apartmány budou hodně podobně vybaveny, s podobným výhledem :)
Datum pobytu: listopad 2018
Poděkujte uživateli Maps68677039401.
Recenzováno: 8. května 2018

Rozměrné, čisté, velmi komfortní a pohodlné apartmány každý s vlastní terasou, a společným dětským hřištěm, grilem, ohništěm, přímo na cyklostezce, vdosahu zajímavých památek Lednicko-Valtickeho areálu.

Datum pobytu: květen 2018
Poděkujte uživateli Milan N.
Recenzováno: 1. září 2017 prostřednictvím mobilu

Krásné domky pro rodinu , plně vybavená kuchyň, prostorná obývací místnost, ložnice s velkou skříní, v podkroví pokoj pro 3-4 . Krásné velké hřiště pro děti, gril a ohniště , každý den doplněné dřevo, apartmany leží na stezce , roviny , ideální pro děti . Není co vytknout. Vše na 1*.

Datum pobytu: srpen 2017
1  Poděkujte uživateli sarkac2017.
Recenzováno: 17. května 2017

Datum pobytu: březen 2017